Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy Babskie Ustawki jeszcze działają?
#11
(01-08-2016, 22:10)katka napisał(a): Panowie nie dawali rady Tongue
Współczuję Wink

(01-08-2016, 22:10)katka napisał(a): Gwarantuje dobre towarzystwo i mile spędzony czas, nie gwarantuję braku zakwasów i zmęczenia
Ta, zakwasy mięśni brzucha od śmiechu także gwarantowane Big Grin
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#12
To może tak. W sobotę planuję wybrać się do Nałęczowa na gofra... Może ktoś zechce dołączyć. Nie jeżdzę szybko (kolano mi niestety nie pozwala) i omijam szerokim łukiem Raszyńską Big Grin. Jeśli ktoś ma ochotę zapraszam. Godzina trasa do ustalenia. W zasadzie nie musi być nawet Nałęczów.
Odpowiedz
#13
Wink 
Ja jestem tu nowa dopiero się rozkręcam Wink
  i,byłabym chętna na taką babską ustawkę wooolnym tempem, Big Grin
Odpowiedz
#14
Babskie ustawki są organizowane głownie w środy, pod nazwą "KFIAT", niestety z powodu braku czasu i dopasowania terminów pojawiają się rzadko. Nie przejmuj się jednak i śmiało pojawiaj się na ustawkach codziennych pod hasłem tempo rekreacyjne Smile Ja i BettyBoom, co tydzień, we wtorki staramy się o rekreacyjne spotkanie i objazd zalewu. Niestety w tym tygodniu pogoda nie dopisała. Na przyszły weekend również jest co robić o ile dystans nie jest problemem (dla mnie jestBig Grin). Przejdę więc do rzeczy, wolisz mtb czy szosę? Big Grin
[Obrazek: u17213v3.gif] [Obrazek: stava.png]
Odpowiedz
#15
(26-07-2017, 22:10)kitaq napisał(a): Babskie ustawki są organizowane głownie w środy, pod nazwą "KFIAT", niestety z powodu braku czasu i dopasowania terminów pojawiają się rzadko. Nie przejmuj się jednak i śmiało pojawiaj się na ustawkach codziennych pod hasłem tempo rekreacyjne Smile Ja i BettyBoom, co tydzień, we wtorki staramy się o rekreacyjne spotkanie i objazd zalewu. Niestety w tym tygodniu pogoda nie dopisała. Na przyszły weekend również jest co robić o ile dystans nie jest problemem (dla mnie jestBig Grin). Przejdę więc do rzeczy, wolisz mtb czy szosę? Big Grin

hej, mam rower górski Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości