Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2-4 września 2016, Dyle k/Biłgoraja
#71
Czy ktoś ma jeszcze wolne miejsce osoborowerowe?
Odpowiedz
#72
niestety muszę zrezygnować z wyjazdu :-(
Odpowiedz
#73
(30-08-2016, 22:08)ArtiArt napisał(a):
(30-08-2016, 21:27)marza napisał(a): Jedzie ktoś w sobotę na jeden dzień !!!!

Borata namawiam aby przyjechał w sobotę ale zobaczymy co z tego wyjdzie.

Się zastanawiam, i się zastanawiam, bo mam m.in. pewne problemy serwisowo-rowerowe, ale te przewyższenia kuszą mocno  Big Grin
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Odpowiedz
#74
To się decyduj, miejsca póki co jeszcze są.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#75
Moge zabrać w sobotę rano jedno osobę + rower Smile
Smile)))
Odpowiedz
#76
Pytanie do stałych bywalców tamtejszego agro - jakieś śniadania/obiady/kolacje można tam zamówić? Bo nie wiem czy robić większe zakupy...
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#77
(01-09-2016, 21:42)Rado napisał(a): jakieś śniadania/obiady/kolacje można tam zamówić?
Rado - Mariox robi wyjazdy o 9 rano, tak więc nie ma czasu na śniadanie. Powrót ostatnim razem też dla niektórych był już po zmroku, więc kolacja też już nie miała sensu, bo było ognisko ;-)

A tak na poważnie, to z tego co pamiętam to wyżywienie było w większości we własnym zakresie. Napisałem w większości, bo w soboty po powrocie z trasy były pierogi przygotowane przez właściciela, ale czy w tym roku jest to w planie to nie wiem.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#78
(31-08-2016, 22:46)mariox napisał(a): To się decyduj, miejsca póki co jeszcze są.

Ja jak coś to tylko na sobotę z porannym dojazdem autem. Pytanie, na którą sobotni start jest planowany ?, bo ja taki nocny marek jestem i z rannym wstawaniem to u mnie różnie bywa  Big Grin  
W razie czego na samą sobotę miałbym jedno miejsce osobowo-rowerowe Smile
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Odpowiedz
#79
Dzięki Damian.
@Borat - wyjazd w sobotę o 9.00.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#80
Ludzie, ważne ogłoszenie parafialne!
W Niedzielę Marek bedzie miał nowych gości. Koło południa zjedzie chyba z 15 osób. W związku z powyższym gorąca prośba o spakowanie przed wyjazdem w trasę niedzielną wszystkich bagaży i upchnięcie ich po autach, albo gdzieś, gdzie Marek udostępni miejsce. Po powrocie nie będzie problemu z umyciem rowerów lub wykąpaniem się (jest prysznic koło sauny). Ja się chyba wykąpię już w domq.
Z góry dziękuję w imieniu Marka.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości