Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
6.08 Nałęczów
#1
Planuję w sobotę przejażdżkę do Nałęczowa. Tempo spokojne 19-21 km/h.  Jeśli ktoś z Was chciałby dołączyć serdecznie zapraszam. Godzina, trasa, liczba km, rozszerzenie trasy  do ustalenia.
Odpowiedz
#2
Mogę, co prawda ani kobietą nie jestem, ani do takiego tempa przywyczajony, ale jak najbardziej!
Odpowiedz
#3
A co wy na Niedzielę !!!!! Teren czy asfalt ?
Smile)))
Odpowiedz
#4
Rosey, niestety więcej w tej chwili nie wyciągnę.
Marza, myślałam o asfalcie, bo znam tylko jedną drogę do Nałęczowa ( krasnickie- konopnica - kozubszczyzna milocun ). Odnośnie niedzieli - może być i niedziela. Dostosuję się do większości.
Odpowiedz
#5
Ja w sobotę nie dam rady,  ale w niedziele na 100 %  Big Grin asfaltem to Super !!!!! Pisz więc godzinę i miejsce zbiórki Smile
Smile)))
Odpowiedz
#6
Najszybsza trasa to Motycz, Palikije, Wojciechów, Nowy Gaj Smile niewielki ruch, całkiem spoko asfalt. Jak mi się ułożą odpowiednio plany weekendowe to może dołączę.

Terenem jest fajny szlak czerwony do Wojciechowa, zaczyna się gdzieś w Radawcu. Nawiasem mówiąc kiedyś na tym forum tylko terenem się tam jeździło Tongue

Edit.
Myślę, że warto wybrać się w sobotę po południu, bo akurat są organizowane w Nałęczowie Zawody Balonowe i będzie na co popatrzeć. Loty są o 6 rano i 18.
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#7
W sobotę będę unieruchomiony,ale w niedzielę z chęcią się przejadę lajtowym tempem,tylko muszę zabrać worek ziemniaków ,wrzuci się Marzence na bagażnik,żeby za szybko nie jechała Big Grin Wink O której wyjazd ?
http://www.strava.com/athletes/3665850
Jest źle gdy nie jeździ się Big Grin


Odpowiedz
#8
Macie potencjał na dwie ustawki: w sobotę i niedzielę Smile

Proponowałbym dopisać tylko terminy i miejsca zbiórki, to nadawałoby się to do wrzucenia na fejsa. Może ktoś stamtąd dołączy. Czasu coraz mniej, więc ustalajcie.

Może niech tutaj zostanie ta sobotnia, którą zapoczątkowała Zbecka, a Marzena niech wrzuca odddzielnie swoją na niedzielę?
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#9
Proponuję najwcześniej o 13. Miejsce ścieżka rowerowa na rogu JP2 al. Kraśnicka ( po 2 stronie ulicy jest jakiś salon samochodowy). Kto jest za sobota ? Kto za niedzielą?
Odpowiedz
#10
(03-08-2016, 23:07)mraugorzata napisał(a): akurat są organizowane w Nałęczowie Zawody Balonowe
Nie napisałaś bardzo ważnej informacji. 
W ramach 11 Międzynarodowych Zawodów Balonowych odbędą się również 9 Balonowe Mistrzostwa Polski Kobiet  Smile 
Oj będzie się działo... kobiety na rowery... kobiety na balony...  Smile  

(03-08-2016, 23:07)mraugorzata napisał(a): Loty są o 6 rano i 18. 
Z dwóch propozycji (ranne wstawanie przemilczę) polecam powrót... na światełkach  Smile 

EDYCJA: 
W sobotę o godz. 21:30 odbędzie się: Nocny pokaz balonów "Światło i dźwięk" - WARTO!  Smile
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości