Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BB Tour - 2016
#21
Gratulacje dla wszystkich, którzy podjęli wyzwanie wzięcia udziału w BB Tour Exclamation  Szacun Exclamation
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz
#22
Pora wracać na linię startu !!! : http://monitoringbbt1.1008.pl/
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#23
Gratulacje dla wszystkich, którzy ukończyli BBTour! Kaski z głów!
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#24
Jestem, wróciłem w końcu, jutro napisze coś więcej, mam nadzieję, że uda się sklecić relację żeby nie opowiadać i nie opisywać 10x tego samego Smile Ale póki co:

OGROMNE DZIĘKI!!!
- Najwierniejszej Kibicce Wiatrr
- Markowi40 i jego żonie Beacie za wspaniałą pomoc na punkcie w Iłży - jak tam dojechałem to byłem prawie trupem, a Wy zaopiekowaliście się mną jak prawdziwi Przyjaciele, takich rzeczy się nie zapomina, dzięki!
- Wszystkim, którzy przyjechali na punkt w Rzeszowie, kolejny rok słyszałem od uczestników na mecie, że był to jeden z lepszych punktów, a uwierzcie mi, w tym roku większość punktów była naprawdę bardzo dobrze przygotowana.
- Wszystkim, którzy kibicowali, śledzili monitoring, wysyłali smsy itd Smile Tym razem nie dałem rady stanąć na wysokości zadania, ale za dwa lata wrócę na trasę i może za trzecim razem w końcu dopnę swego
- Marzenie i Sosenowi za obecność na punkcie w Iłży
- Uczestnikom BB Tour z Rowerowego Lublina, ogromnie się cieszę, że tak dużo ludzi wciągnęło się w ultrakolarstwo, miło być tam z taką ekipą a nie w pojedynkę
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#25
Jakieś tam fotki z telefonu...
https://goo.gl/photos/GqN36BPNEWFvdgS29
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#26
Dziękuję obsłudze PK w Rzeszowie i gratuluję grupie z RL ukończenia BBT a w szczególności Ani za wytrwałość.
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#27
Wielkie dzięki dla całej ekipy Rowerowego Lublina. Dobrze, że jesteście !!!

[Obrazek: zdjecie,600,642568,20160824,udalo-sie-do...o-mety.jpg]

[Obrazek: zdjecie,600,642567,20160824,z-rl-na-pk-w-rzeszowie.jpg]
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#28
Dziękuję wszystkim za wsparcie i gratuluję wszystkim uczestnikom.
Na PK w Rzeszowie mocy jeszcze przybyło czego efektem był całkiem niezły wynik.
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
#29
Również gratuluję wszystkim!
Patrząc na Was to nabieram ochoty żeby samemu spróbować. Mam dwa lata na przygotowania. Jak myślicie, wystarczy?
Odpowiedz
#30
(27-08-2016, 08:09)MarekK napisał(a): Patrząc na Was to nabieram ochoty żeby samemu spróbować. Mam dwa lata na przygotowania. Jak myślicie, wystarczy?
Oczywiście, powodzenia! Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości