Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
29.09 - 02.10 2016 r. - Beskid Niski
Wielkie dzięki za super spędzony weekend było zacnie Smile
Podziękowania dla Marioxa za ogarnięcie tematu dla ekipy za wspólne kręcenie i biesiadowanie Wink
Odpowiedz
Podziękowania dla Marioxa za organizację, dla Joziego i Artura za ketonal Wink, dla Janka z ekipy Santa Cruz, dla całej reszty za super atmosferę.
Odpowiedz
Ja też dziękuję wszystkim za "przyjęcie" mnie i Dominiki do Waszej grupy, ogólnie cieszę się z faktu, że właściwie mam tylko jednego siniaka (a mam tendencję do większych obrażeń) i było też sporo okazji to "wypadków". Żeby nie było za kolorowo, okazało się, że zostawiłam w Ostoji moją kurtkę, ale już wszystko ogarnięteSmile Szczególne podziękowania dla naszej ekipy z pokoju i Michała B. za transportSmile Czekam na filmiki i zdjęcia.
Odpowiedz
To był kolejny udany jesienny wypad z RL. Będzie co wspominać, dawno się tyle nie śmiałem. Dzięki za towarzystwo i za to, że na mnie czekaliście! W nagrodę postaram się zmontować filmiki, może już na śledziku uda się je obejrzeć :-)
Odpowiedz
Mega udany Weekend Smile. Dziękuje wszystkim za mile spędzony czas, pogoda Super jak i cała reszta Wink
Smile)))
Odpowiedz
Mi również bardzo się podobało, dziękuję całej ekipie za wspólne kręcenie i fajny klimat. Będę miło wspominać   Smile  Ogarnęłam już foty (trochę ich jest) więc daję linka ------->  https://drive.google.com/drive/folders/0...3o0YVBGbmc

Film w trakcie składania. Jak mi się komp nie zjara to kiedyś go wrzucę.
Odpowiedz
Dziekuje wszystkim za wyjazd, szczególnie dziękuje szeryfowi za organizacje, do następnegoSmile
Grzegorz
Odpowiedz
Zdjęć jeszcze nie mam ale film z przeprawy brodu na Wisłoku podsyłam FILM

PS. Mam nadzieję że link będzie działał Smile
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
26"  cieniutko sobie radzą  we wodzie Smile
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
Artur, filmik fajny, ale z tego co pamiętam, jakieś dwa Trzepaki się wystraszyły wody i uciekli Wink. Gelos, wrzuć jeszcze swój filmik, w końcu nakręciłeś fajną samozagładę Wink
Dzięki za Towarzystwo, jazdę i biesiady. Będą Wam wmawiać, że przebiłem wyczyny Jurka i zgubiłem WSZYSTKICH... nie wierzcie w to wcale. Schowali się, Łobuzy Wink
Kilka fotek ode mnie
KLIK
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości