Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
29.09 - 02.10 2016 r. - Beskid Niski
"nie będę się moczył" trzymamy za słowo Arturze :d
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz
Jak tylko ogarnę to wrzucę, muszę teraz nadrobić zaległości w pracy :/
Grzegorz
Odpowiedz
Są i zdjęcia. Miłego oglądania. W tą pluchę miło sobie przypomnieć ciepłe dni spędzone w Beskidach
FOTKI
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
Ogarnąłem się i mogę w końcu napisać - dzięki za ten wyjazd Smile
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
Ja również dziękuję wszystkim za bardzo miłe spędzenie czasu , szkoda że nie dłużej ....
Osobne podziękowania dla Marioxa za wybór miejsca i poświęcony czas na przygotowanie wyjazdu.
Odpowiedz
Post z opóźnieniem ale co tam, ożywię wątek  Smile

Wyjazd udany, minął tydzień, a wrażenia jeszcze się mnie trzymają.
Nowe strony poznane, guma złapana i chyba wszystko co mieliśmy na trasie podjechane. Miejscówka bardzo mi się podobała, klimatycznie, cisza, do cywilizacji daleko, a i kulinarnie też  mi podeszło  Tongue
Podziękowania dla Marioxa, szacun,  zważywszy, że taki wyjazd to zaangażowanie organizacyjne niemałe.
Wszystkim obecnym dziękuję za atmosferę dzięki której lubię te kilkudniowe wyjazdy.
Wydarzył się też nieprzyjemny incydent (i trzeba o tym napisać) bo ktoś mi zjadł kiełbasę  Exclamation Wiem kto, pewnie też się domyślacie.

Dzięki jeszcze raz i… cóż, pozostaje teraz trzymać kciuki za pogodę na jesień 2017 by RL!
Odpowiedz
(10-10-2016, 21:53)jozi napisał(a): Wyjazd udany.......................
Wydarzył się też nieprzyjemny incydent (i trzeba o tym napisać) bo ktoś mi zjadł kiełbasę 

Jacek ale zasłodziłeś, a fuuu............ gdyby nie ta kiełbasa to już bym miał dziury w zębach od próchnicy  Smile
Ale nie o tym miało być, Panie i Panowie zapraszam na pierwszą część trylogii. Otwórzcie sobie browara bo film jest długi jak moje podjazdy.
Odpowiedz
Film z soboty.
Odpowiedz
Extra filmy, doskonały podkład muzyczny.  Jak się nie mylę to jeszcze jeden film będzie ?  Choć to nie moja bajka  to obejrzałem z zapartym tchem.
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
Tak, ścieżka dźwiękowa zaje...ista ! Czekam niecierpliwie na trzecią szkoda że ostatnią część Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości