Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
29.09 - 02.10 2016 r. - Beskid Niski
#41
(25-08-2016, 12:15)JuraS napisał(a): To Wasze wesele ??? Hurrrrrra !!!!! Rolleyes
Tiaaaa...
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#42
Cześć, jak jest wolna miejscówka, to się piszę Smile
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Odpowiedz
#43
(25-08-2016, 23:58)Borat napisał(a): Cześć, jak jest wolna miejscówka, to się piszę Smile

He he, zdecydowałeś się.  Smile
Obyś tylko nie biegał po kwaterze w Borata stroju Tongue Big Grin
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#44
Borat, a kim Ty jesteś? Impreza jest organizowana dla ludzi, których ktoś z nas kiedyś gdzieś widział Smile
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#45
(26-08-2016, 08:34)mariox napisał(a): Borat, a kim Ty jesteś? Impreza jest organizowana dla ludzi, których ktoś z nas kiedyś gdzieś widział Smile

Mariusz znam czlowieka Smile . Na imprezy sie nadaje jak malo kto. A i rowerem tez niczego sobie pociska. 

Ps. A tłumaczyłem z trzeba się przedstawić  Big Grin
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#46
(26-08-2016, 08:34)mariox napisał(a): Borat, a kim Ty jesteś? Impreza jest organizowana dla ludzi, których ktoś z nas kiedyś gdzieś widział Smile

Mariusz, gdybyś miał konto na Stravie, to byś wiedział kim jest Albert :-)
A tak, musisz się zapytać ArtiArta, On go zna Smile
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#47
(26-08-2016, 09:44)Rado napisał(a):
(26-08-2016, 08:34)mariox napisał(a): Borat, a kim Ty jesteś? Impreza jest organizowana dla ludzi, których ktoś z nas kiedyś gdzieś widział Smile

Mariusz, gdybyś miał konto na Stravie, to byś wiedział kim jest Albert :-)
A tak, musisz się zapytać ArtiArta, On go zna Smile

No ba, Artur zna nawet ludzi ze Świdnika ;-)
Odpowiedz
#48
Cytat:No ba, Artur zna nawet ludzi ze Świdnika ;-)
Ja widzę, że Artur zna bardzo wpływowych ludzi na mieście. Jak zajdzie potrzeba to pewnie i używaną oponę do Huragana załatwi Wink

https://youtu.be/0t-3X17NuGI?t=30
"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Odpowiedz
#49
(26-08-2016, 08:34)mariox napisał(a): Borat, a kim Ty jesteś? Impreza jest organizowana dla ludzi, których ktoś z nas kiedyś gdzieś widział Smile

To prawda, Artur mnie kiedyś widział Tongue , a przez sporo lat prawie codziennie  Big Grin
Poza tym byłem kiedyś dawno przez kilka sekund w TVP Lublin i też w gazetce Leclerca, to może i ktoś inny mnie widział Big Grin  
Jest też szansa, że się mijaliśmy na rowerach - zwykle macham Wink

(26-08-2016, 09:42)ArtiArt napisał(a):
(26-08-2016, 08:34)mariox napisał(a): Borat, a kim Ty jesteś? Impreza jest organizowana dla ludzi, których ktoś z nas kiedyś gdzieś widział Smile

Mariusz znam czlowieka  . Na imprezy sie nadaje jak malo kto. A i rowerem tez niczego sobie pociska. 

Ps. A tłumaczyłem z trzeba się przedstawić  Big Grin

No tłumaczyłeś mi Artur, że gdzieś tam można się przedstawić, ale nie mogłem znaleźć gdzie Cool A tak przynajmniej ciekawa dyskusja się pojawiła Smile Poza tym wolę osobiście jak jest możliwość 

Przepraszam za zamieszanie, co złego to nie ja  Angel
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Odpowiedz
#50
OK, jesteś na liście Wink
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości