Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
29.09 - 02.10 2016 r. - Beskid Niski
#1
Szanowni,
Jak to zazwyczaj w eReLu bywa, pod koniec września, tudzież na początku października jeździmy w góry. W bieżącym roku nie może być inaczej Smile
Ustaliliśmy już jakiś czas temu, że tym razem będzie to Beskid Niski, a konkretnie jego wschodnia część. Zrobiłem mały rekonesans kwater i wyszło, że najbardziej rozsądnie sprawa wygląda w dwóch, jak poniżej:
U ZOŚKI
Zaleta - ceny pokoi bez łazienek (50 zł za cały pobyt, czyli 3 noclegi). Tych pokoi jest niestety sporo, a łazienek na te pokoje przypada niewiele. Możliwe jest uruchomienie łazienki w domku na terenie posesji. Do zalet zaliczyć też można ceny posiłków - 10 zł za śniadanie i 19 za obiadokolację. Właściciele oferują posiłki na bazie naturalnych, w dużej mierze samodziewlnie wytworzonych mięs i wędlin.
POD CHYROWĄ
Trochę drożej, ceny posiłków też wyższe. Lepiej wygląda kwestia stosunku liczby łazienek do pokoi bezłazienkowych. Ewentualne negocjacje możliwe w momencie, kiedy będzie wiadomo ile osób pojedzie.
Szału kwaterowego specjalnie nie ma w tych okolicach...
Ktoś się pisze? Jeśli znacie jakies inne miejsca mogące pomieścic około 20 osób to wrzucajcie. Trasy wymyślimy z czasem.
Jak juz zapewne się spodziewacie, bedzie troszkę terenu Wink. Przynajmniej w grupie, która planuje jazdę MTB Wink

W miedzyczasie znalazłem jeszcze 3 kwatery, ale nie dzwoniłem, zrobię to później:
KLIK 1
KLIK 2
KLIK 3

Lista chętnych:

1. Mariox +Z
2. Damian.S +Z
3. Arta +Z
4. Jan Grudziński +Z
5. ArtiArt +Z
6. Irek +Z
7. Jozi +Z
8. Gelos +Z
9. Szymek_sq +Z
10. Patkos +Z
11. Iron79 +Z
12. Weronika
13. MaciekNP
14. Łukasz P. +Z
15. Arek +Z
16. Jaroo +Z
17. Michałbrodowski +Z
18. Holden +Z
19. Marza +Z
20. Bart +Z
21.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#2
Proszę o zapisanie mnie i Marty :-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#3
Proszę także mnie zapisać , dziękuję
Odpowiedz
#4
Wstępnie proszę wpisać.
Wprawdzie 29 września muszę być w Lublinie, ale przy sprzyjających warunkach po południu mogłabym wyjechać. Z tym że ja będę na 100% pewna na krótko przed wyjazdem.
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#5
Mariox pisz i mnie. Smile
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#6
Wchodzę w to ;-)
Odpowiedz
#7
Proszę o dopisanie mnie do listy startowej :-)
Odpowiedz
#8
Hej,
poprosze o dopisanie mnie + 1. Dziekuje.
Grzegorz
Odpowiedz
#9
Jadę i ja, proszę o odpisanie do listy.
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz
#10
Henia & Rado. Dziękuję.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości