Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
29.09 - 02.10 2016 r. - Beskid Niski
#31
Wstępnie i mnie też poproszę o dopisanie
Smile)))
Odpowiedz
#32
Zaktualizowałem listę chętnych. Trochę więcej, niż mieściłyby kwatery, ale w obu wymienionych Właściciele deklarowali, że da sie parę osób upchnąć, więc zakładam, że max będzie 30 osób.
Horror będzie najwyżej przy kąpieli. Będziemy wchodzić pod prysznice po dwie osoby Wink
Trochę jeszcze podzwonię i spróbuję poszukać, ale jakby co, zostajemy przy tych wymienionych.
Sprawdźcie, czy jesteście na liście
MateuszB i Pawel - zadawaliście pytania ale nie napisaliście, że chcecie jechać, więć Was nie wpisywałem na listę.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#33
(22-08-2016, 19:54)mariox napisał(a): Zaktualizowałem listę chętnych. Trochę więcej, niż mieściłyby kwatery, ale w obu wymienionych Właściciele deklarowali, że da sie parę osób upchnąć, więc zakładam, że max będzie 30 osób.
Horror będzie najwyżej przy kąpieli. Będziemy wchodzić pod prysznice po dwie osoby Wink
Trochę jeszcze podzwonię i spróbuję poszukać, ale jakby co, zostajemy przy tych wymienionych.
Sprawdźcie, czy jesteście na liście
MateuszB i Pawel - zadawaliście pytania ale nie napisaliście, że chcecie jechać, więć Was nie wpisywałem na listę.

Wpisałeś mnie dwa razy, pod poz. 7 i 21. Dzięki ale wystarczy raz ;-)
Odpowiedz
#34
Oj Irek, kawał Chłopa z Ciebie, trzeba liczyć podwójnie Wink
Dzięki za czujność Smile
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#35
Jak jeszcze da radę to ja też poproszę o dopisanie do listy :-)
Odpowiedz
#36
Dopisuję i na razie zamykam listę. Zobaczymy, co się da znaleźć i o jakiej pojemności.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#37
Lista zamknieta, mozemy zatem odkryc karty, tajemniczym holdenem nr.2 jestem ja - ta da.
Dzieki holden.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#38
Mariusz, proszę o wykreślenie: Henia & Rado Sad Mamy wtedy wesele...
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#39
(25-08-2016, 08:58)Rado napisał(a): Mariusz, proszę o wykreślenie: Henia & Rado Sad Mamy wtedy wesele...

Wszystko przez Marioxa, wpisał Cię pod numerem 13, przypadek?  Wink
Odpowiedz
#40
(25-08-2016, 08:58)Rado napisał(a): Henia & Rado Sad Mamy wtedy wesele...

To Wasze wesele ??? Hurrrrrra !!!!! Rolleyes
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości