Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
07.10 ognisko "Zakończenie lata"
#41
Wielkie podziękowanie dla Wszystkich, którzy przyczynili się do organizacji spotkania.
Jak zawsze miło jest spędzać czas w takim towarzystwie i znowu widzieć znajome, uśmiechnięte buźki Smile
Podziękowanie dla Ani za podwózkę Smile
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#42
Z Wami zawsze i wszędzie meeeega! Super organizacja! Cieszę się, że mogłam znów się z Wami spotkać i poznać nowych ludzi Big Grin Pozdrawiam i do szybkiego kolejnego!


"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" S.Lem
Odpowiedz
#43
Bardzo dziekuje wszystkim uczestnikom za piekne pożegnanie lata w uroczym miejscu i w milym towarzystwie, za swietyną atmosfere, ciepłe ognisko i gorace kielbaski.   Smile
Odpowiedz
#44
Dzięki ! Fajnie było się spotkać ! Dzięki wszystkim którzy się napracowali przy organizacji , a szczególnie naszej niezastąpionej koleżance radzik ,bez której nie byłoby ogniska .Tylko ona zbierała chrust , reszta towarzystwa od razu dorwała się do izotoników. Big Grin
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#45
Radzik jesteś wielki/a Exclamation Dzięki Wszystkim Smile
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz
#46
Ja również dziękuję za wspólne ogniskowanie oraz tym co się namęczyli z organizacją.
Wprawdzie sezon zamknięty ale rowerem jeździmy okrągły rok.
I jeszcze parę FOTEK
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#47
Dzięki za miłe spotkanie. Kilka zdjęć ode mnie tutaj wrzuciłem.
Odpowiedz
#48
Dzięki wielkie za zorganizowanie tego spotkania, niektórych już bardzo długo nie widziałam a tu taka niespodzianka Smile. Radzik nie osiadaj na laurach, dorzucanie do jednego ogniska to jeszcze nie praca. Makary dzięki za izoSmile
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#49
Dzięki organizatorom za super inicjatywę,
wszystkim obecnym i nieobecnym,
atmosfera i towarzystwo jak zawsze super
Pozdrowionka
Odpowiedz
#50
Dzięki Organizatorom za ogarnięcie tematu, Koledze za dowóz tego, czego zabrakło a Koleżance za dowóz do domu Wink
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości