Oskar25   05-09-2016, 15:08
#1
Hej, Jestem tu nowy dlatego z góry przepraszam za błędy  Wink

Piszę bo chcę podzielić się z Wami ostatnim moim doświadczeniem, a mianowicie miałem okazję pojeździć na pumptracku modułowym wyprodukowanym przez pumptrak.eu i postawionym na terenie MOSiRu w Dukli. Zabawa była znakomita, tyle ludzi się przewinęło a z pumptrackiem nic się nie stało. Nigdy nie widziałam takiej wysokiej jakości. Jestem pod wrażeniem. Wiecie może gdzie jeszcze można pojeździć na pumptracku modułowym w okolicy podkarpackiego? co uważanie o tym typie toru rowerowego?

Pozdrawiam  Angel
Oskar
Rado   05-09-2016, 17:27
#2
Witaj na forum.
Dziś czytałem, że w Łęcznej ma być coś takiego. Co o tym sądzę? - szosówką nie pojeżdżę Big Grin

[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Oskar25   06-09-2016, 14:27
#3
Dzięki Rado za odpowiedź Smile

Zaciekawiłeś mnie tą Łęczną, czy możesz powiedzieć gdzie na ten temat czytałeś?
Rado   06-09-2016, 18:50
#4
(06-09-2016, 14:27)Oskar25 napisał(a): czy możesz powiedzieć gdzie na ten temat czytałeś?

Proszę: KLIK

[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Oskar25   07-09-2016, 08:26
#5
wow bardzo ciekawie się zapowiada, już nie mogę się doczekać kiedy ukończą budowę i będzie można tor wypróbować Smile

wracając do szosówki to faktycznie może być problem aby nim pojeździć na pumptracku (choć pewnie i tacy się znajdą co i tego spróbują), ale już np. na rolkach czy hulajnodze jak najbardziej można Smile nie jest koniecznością posiadanie BMXa do tego typu urządzania, a zabawa jest również znakomita Smile
jabolewski   09-09-2016, 23:16
#6
(05-09-2016, 15:08)Oskar25 napisał(a): Hej, Jestem tu nowy dlatego z góry przepraszam za błędy  Wink

Piszę bo chcę podzielić się z Wami ostatnim moim doświadczeniem, a mianowicie miałem okazję pojeździć na pumptracku modułowym wyprodukowanym przez pumptrak.eu i postawionym na terenie MOSiRu w Dukli. Zabawa była znakomita, tyle ludzi się przewinęło a z pumptrackiem nic się nie stało. Nigdy nie widziałam takiej wysokiej jakości. Jestem pod wrażeniem. Wiecie może gdzie jeszcze można pojeździć na pumptracku modułowym w okolicy podkarpackiego? co uważanie o tym typie toru rowerowego?

Pozdrawiam  Angel
Oskar

Śmieszniejszego spamkonta ze świecą szukać.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-09-2016, 23:17 przez jabolewski.
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.