Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[14.11], g.8:15, TPSA
#11
W związku z tym, że prognoza pogody jednak się sprawdziła i chyba zamierza się sprawdzać przez cały dzień, przesuwam wycieczkę na sobotę 14.11.2009. Rzekomo ma być cieplej i sucho (pożyjemy, zobaczymy - jeszcze wczoraj widziałem inne prognozy).

Poza tym wszystko oczywiście do negocjacji, żeby pasowało jak największej ilości osób.
Odpowiedz
#12
jeśli pogoda będzie sprzyjająca w sobotę proponuję całodniową wycieczkę na ponad 100 km w kierunku północnym : Kozłówka , lasy ,moze powrót przez Zawieprzyce. wyjazd rano aby przyrody móc się nawdychać oczami. "Rano" mam na mysli porę umożliwiającą powrót za dnia ;-) moze 9? ale dostosuję sie do zainteresowanych. byłby ktoś taką wersją zainteresowany? bo mi się już nudzi jazda po zmroku.
PiMi
Odpowiedz
#13
Ja bym się ewentualnie pisał, zresztą w ogóle jestem otwarty na propozycje :-) . Niech inni się wypowiedzą i zobaczymy co z tego wyjdzie. Też już trochę uszami mi wychodzi jazda po zmroku.
Odpowiedz
#14
Jeśli praca pozwoli (w piątek wieczór potwierdze), to też się piszę i podoba mi się powrót przez Zawieprzyce bo z tamtąd do Lublina to czerwonym rowerowym miał bym dom po drodze :-) . No i z kozłówki to trzeba by chyba wzdłuż wieprza coś wyplanować albo przez lasy w okolicach wandzina czy nowego stawu, ale tej konfiguracji rowerem nie jechałem więc tylko sugestie :roll: .
Odpowiedz
#15
jawa1186 napisał(a):albo przez lasy w okolicach wandzina czy nowego stawu, ale tej konfiguracji rowerem nie jechałem więc tylko sugestie :roll: .
To do Kozłówki przez Krasienin ma być (jak zrozumiałem) czy może coś takiego:
http://maps.google.pl/maps/ms?ie=UTF8&h ... db7b9&z=11
W takim wariancie próbuję wymęczyć wolne 2 godziny (9-11.00 na odprowadzenie ~gdzies do lasu i powrót tą samą trasą) ale na razie jestem na etapie betonu.
p.s. przez nowy staw się da ale kawałkiem w pionie na północ jest droga leśna (i były zwalone drzewa ale to chyba już pocieli).

[edit] chyba już bedzie mapa OK, trzeba kopiować z "link" a nie paska.
ps. Wariant do nowy staw chciałem właśnie przejechać na [proponowanym] nocnym wypadzie. Na dzień mam jeszcze wersję z poligonowej bokami, bardziej szutrami i polem.
Odpowiedz
#16
Eeee... jakby tu... Nie wiem jak u innych, ale u mnie pokazuje się mapa całej całej Polski plus fragmenty krajów ościennych. Traski żadnej tam nie widać :-? .

EDYCJA:
Mapa gra :-)
Odpowiedz
#17
To jak z wyjazdem jutrzejszym ?? Ja jestem chętny i głodny km tylko proponowałbym wyjazd o 8.00, a z trasy to proponowałbym w zawieprzycach skręcić na charlęż i bystrzycę.
Chcesz mieć cztery kółka - kup sobie dwa rowery
Odpowiedz
#18
Pogoda bedzie znosna. Rano 3oC pozniej do 7oC. Ale nie bedzie padac i slonko moje kochane bedzie zza chmur wygladac czesciej ;-)
8?... A moze 9? Moze kompromis? Co inni powiedza? W sumie moze byc 8.30 wyjazd z pod tepsy. Wiec 8.15 zbiorka. Przed zmrokiem wrocimy. Komu pasi? ;-)
jak cos zostanie postanowione "trzebało" watek przeniesc na wycieczki calodniowe i.... Tytula zmienic ;-).
Albo moze zrobmy taka trase zeby wrocic do 12stej . W sumie to nie lipiec.

Pozdro z pracy.
Pm
PiMi
Odpowiedz
#19
Co racja to racja, pora roku i aura średnia jak na tak długie wycieczki. Możemy np zamiast skręcić w las na wschód w okolicy Zalesia, wrócić 19tką (wariant lekko masochistyczny ;-) ). Ewentualnie np trochę więcej lasu, potem przez Rudkę Kozłowiecką w kierunku Dysa.

Niech szanowna administracja ewentualnie przeniesie wątek, jeśli klepiemy w niewłaściwym temacie... choć do wycieczki całodniowej mi to nie bardzo pasuje :-) .
Odpowiedz
#20
No dziekuję. Niestety, najwyraźniej nie przebije się przez beton i skończę w blaszance Sad Mapkę ciut Wam przerobiłem ale to w końcu byłq tylko do pytania a nie jako propozycja (mamut77 - załóż sobie konto na google (jedno konto do wszystkiego jest!) - te mapki rysuje się banalnie prosto - 60 s. wystarczy na te kilka kresek.)

ps. Podobno mogę jechać o 6.00 ale kiedyś może pożałować tych słów bo już kiedyś na coś się zgodziła "jak będę jeździł zimą" - he he ;]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości