Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sesja fot. Majki
#1
http://www.sport.pl/celebrities/51,10158...0.html?i=0 Ja tam nie wiem, ale jakby wina trochę brak Wink
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#2
hehe. kwestia gustu z tym winem Smile a o gustach, jak wiadomo, nie... Smile
pominę więc kwestię urody Mai, ale o zdjęciach powiem, że - jak na profesjonalnego fotografa (bo taki zakładam je robił) - nie zachwycają. niektóre są wręcz słabe. myślę, że można było zrobić to lepiej. nie żebym narzekał, ale jakoś tak przywykłem do tego, że sesje znanych osób są wykonywane na nieco wyższym poziomie.

a przy zdjęciach bw z zostawionym beretem w kolorze to już w ogóle tego fotografa poniosło Smile
Odpowiedz
#3
uhhh, widze ze po wypadku nie ma sladu, nawet bardzo nie ma sladu Wink
(bo mam nadzieje ze photoshopem nic nie poprawiali)
Odpowiedz
#4
Po jednym, może dwóch winach gdy mocno już mnie sponiewiera, z uchem przy blacie, może stwierdzę , że foty fajne som.
Moim zdaniem Majka nie chciała robić przykrości znajomemu i zgodziła się na sesje.
A znajomy zwęszył dobra okazje, aby mieć znaną twarz w swoim portfolio.
Uważam, że foty są mocno do du..y.
Całość nie trzyma się kupy, Majka z winem, Majka z oponą, Majka wąchająca kwiatki...
I co to za profi, co pozwala kopiować na lewo i prawo swoje foty?
Chyba cienko przędzie skoro pracuje na sprzęcie sprzed 5 laty, w fotografii cyfrowej to całe wieki. Nazywa to jeszcze światowym standardem.
No ale ja się nie znam ;-)
§1 pkt2 Regulamin odnosi się do każdego Użytkownika Forum (w tym Członków Stowarzyszenia „Rowerowy Lublin”). 100% ściemy
Odpowiedz
#5
Ale rower fajny :-)
Pozdrawiam, Tomek
"Kolarstwo ma być przyjemnością, a nie udawaniem, że jest w wykonaniu amatora wyczynem"
Cyklopedia
Odpowiedz
#6
nooo rower fajny, ale fotki ogólnie słabe, jakieś takie ... każda z innej parafii i bez klimatu w ogóle .... no ale ja się nie znam ...
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#7
Dla zboczonych inaczej Scott Scale Mai.
§1 pkt2 Regulamin odnosi się do każdego Użytkownika Forum (w tym Członków Stowarzyszenia „Rowerowy Lublin”). 100% ściemy
Odpowiedz
#8
http://www.sport.pl/celebrities/51,1015 ... .html?i=16 a co na to nasza koleżanka Sylwia? :mrgreen: :mrgreen:
Czy koleżanka Sylwia już wie jakie nakrycie głowy oowiązuje w tym sezonie?? ;-)
No bo rołwer już calkiem podobny ;-) ;-)
No i trudno mi się z kOlegą Prażonym nie zgodzic- ten Rybarczyk skrzywdził trochę dziewczynę tymi fotami. A przy Majce w berecie i w oparach dymu to myślalem, że się zsikam ze śmiechu...
FOTY TROCHĘ JAK Z NASZEJ FARSY Undecided
Odpowiedz
#9
marcin0604 napisał(a):A przy Majce w berecie i w oparach dymu to myślalem, że się zsikam ze śmiechu...
FOTY TROCHĘ JAK Z NASZEJ FARSY Undecided
oo widzę, że podobne odczucia masz, co do NK - tam to amatorzy focą, a tu no chyba "profesjonalista"
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#10
truskafka napisał(a):
marcin0604 napisał(a):A przy Majce w berecie i w oparach dymu to myślalem, że się zsikam ze śmiechu...
FOTY TROCHĘ JAK Z NASZEJ FARSY Undecided
oo widzę, że podobne odczucia masz, co do NK - tam to amatorzy focą, a tu no chyba "profesjonalista"


a czy do NK i zamieszczanych tam fotek, tekstów i innych można mieć - będąc oczywiście przy zdrowych zmysłach - inne odczucia? Big Grin

natomiast kwestię profesjonalizmu fotografa robiącego zdjęcia Mai dobrze podsumował Prażony rabarbar kilka postów wyżej Wink

przejrzałem portfolio tego fotografa i uważam, że stać go na więcej niż pokazał przy okazji tej sesji. choć wydaje się, że pan działa głównie "po znajomości". jakieś takie odniosłem wrażenie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości