Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kalendarz - 2017
#11
(15-10-2016, 09:09)makary napisał(a): A ja proponuję abyśmy WSZYSCY wpisywali WSZYSTKIE swoje ustawki do tego kalendarza
Do wpisywania zwykłych ustawek mamy odpowiednie działy, jeślibyśmy zaczęli je wpisywać do tego kalendarza, to powstałby taki bałagan, że nikt by tego nie ogarnął. Tutaj w pierwszym poście moim zdaniem powinny się znaleźć tylko oficjalne imprezy rowerowe typu maratony, pikniki, rajdy, święta rowerów itp, no i imprezy może nieco mniej oficjalne, ale często cykliczne i o których wiemy, że w danej porze roku należy się ich spodziewać, np. jesienne wyjazdy w góry itp.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#12
1-2 maja co roku odbywa się Józefowska Majówka Rowerowa, choć w tym roku nie było, ponieważ nie zdołali tego zorganizować, ale w przyszłym roku może się to udać, stąd ta propozycja. Szczegóły organizatora znajdują się na stronie http://jkr.org.pl/
Odpowiedz
#13
W poniedziałek pouzupełniam kalendarz i zobaczymy jak to wygląda Smile
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#14
Tongue Susiec i okolice - 12-15.VIII.2017 r. ewentualnie inny termin sierpniowy gdyby kolidowało bardzo z 700 - leciem.
15-18.VI. 2017 Poleski Park Narodowy rowerami.
Kto nie śpi, ten już coś robi. Smile  Trzeba ruszyć. W drodze znajdę siły.  Tongue
Odpowiedz
#15
Witajcie,
w tym sezonie chciałbym w końcu z Wami trochę pojeździć i mam prośbę - umieszczajcie w rozpiskach i propozycjach charakter wyjazdu - czy T - jak turystyczny czy S - jako sportowy. Szosówki się jeszcze nie dorobiłem a crossem to to ja za Wami nie nadążę patrząc po tym jakie czasy na endo lub na stravie wam się wyświetlają :Sad.
Jak coś to na pewno do zobaczenia na drogach....
Odpowiedz
#16
turystyczne też na bieżąco śledź bo się pojawiają
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#17
(16-10-2016, 23:07)sobol napisał(a): Witajcie,
w tym sezonie chciałbym w końcu z Wami trochę pojeździć i mam prośbę - umieszczajcie w rozpiskach i propozycjach charakter wyjazdu - czy T - jak turystyczny czy S - jako sportowy. Szosówki się jeszcze nie dorobiłem a crossem to to ja za Wami nie nadążę patrząc po tym jakie czasy na endo lub na stravie wam się wyświetlają :Sad.
Jak coś to na pewno do zobaczenia na drogach....

Sobol. Niezależnie od ustawki, szukaj moich, nikogo nie zostawiam a tempo postaram sie dostosować.
Odpowiedz
#18
(14-10-2016, 15:05)mariobiker napisał(a): Nielisz - Cyców - Niemce (???)
Proponowałbym 15 Lipca
"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Odpowiedz
#19
Pomimo wieku, wzrok mam całkiem dobry. Nie widzę Ekspedycji Wąwozy w kalendarzu na czerwiec. Proszę o uzupełnienie
Odpowiedz
#20
Brick 
Dyle wrzesień must be  Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości