Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kalendarz - 2017
#31
Mariox nie kombinuj. Myślę, ze jesteś w tej mniejszości - mniejszości która nic nie będzie robić tego dnia. Pomyślimy i nad śledzikiem lokalowym i rowerowym.
Odpowiedz
#32
czyli Pielgrzymka rajdy historyczne znikają kalendarza RL??
Odpowiedz
#33
Aga... nikt po za Tobą tego nie powiedział. Może poczytaj od początku. Bardzo proszę.... nie siej zamętu. I jeszcze jedna sprawa.... zdanie zaczyna się wielką literą... tak na przyszłość.
Odpowiedz
#34
ok dziękuję za odpowiedź i lekcję j. polskiego, do widzenia, widzę ciekawie się robi w stowarzyszeniu
Odpowiedz
#35
(04-11-2016, 03:18)Aga84 napisał(a): ok dziękuję za odpowiedź i lekcję j. polskiego, do widzenia, widzę ciekawie się robi w stowarzyszeniu

Stowarzyszenie jest takie, jakim czyni go praca jego członków. Zorganizuj coś, rzuć jakiś pomysł- temu służy ten wątek.
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#36
Do kalendarza można też dodać Rajd Rowerowy Green Velo organizowany przez Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna. Jedyne co jestem w stanie podać to prawdopodobny miesiąc, w którym się odbędzie, czyli październik, ponieważ właśnie wtedy się odbyło pierwsze, chyba inauguracyjne, a dokładniej 08.10.2016. Trasa tego rajdu jest dostępna na moim profilu Endomondo, ale nie jest wykluczone, a nawet raczej pewne, bo tak było to mówione na mecie, że będzie inna. Wszystko zostanie wskazane jakiś czas przed tym wydarzeniem.
Odpowiedz
#37
Święto roweru potwierdzone - Pożak wrzucił wydarzenie na FB 25/06

EDIT : Już usunęli Sad
Odpowiedz
#38
25 czerwca (prawdopodobnie) w Kraśniku będzie duathlon organizowany przez Grzesia Barana.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#39
Mam pytanie do ultramaratończyków: kto i w czym planuje startować?
Po udanym (miejmy nadzieję Pięknym Wschodzie) chciałbym rozszerzyć udział w tych imprezach, a zawsze raźniej pojechać w większej grupie z Lublina.
Odpowiedz
#40
(05-02-2017, 18:03)MarekK napisał(a): Mam pytanie do ultramaratończyków: kto i w czym planuje startować?
Po udanym (miejmy nadzieję Pięknym Wschodzie) chciałbym rozszerzyć udział w tych imprezach, a zawsze raźniej pojechać w większej grupie z Lublina.
Marku jeśli planujesz udział w innych ultrasach to może być ciężko. Albo miejsca się kończą albo ich już dawno nie ma.
Dopinam swój kalendarz i będzie to około 10 - 12 startów.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości