Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
19/10/2016 15:30 Elsnera/szeligowsk. przy szkole 16:00 LKJ klub jeździecki (ławeczka)
#1
Witajcie - się przemogłem i wrzucam pierwszą Smile

Trasa krótka przynajmniej dookoła zalewu - odemnie z choin około 40km - ale jestem otwarty na modyfikacje trasy Smile

Tempo rekreacyjne (ja jadę crossem) - dzisiaj z przelotem przez las wyszło około 20kmh
punkty spotkań jak w temacie
15/30 - Elsnera/ Szeligowskiego przy szkole na skrzyżowaniu koło stacji veturilo
16/00 - klub jeździecki - raczej obsuwy nie powinno być - dzisiaj wyłapałem wszystkie możliwe czerwone i w pół godziny doczłapałem się Smile

w teorii powrót do 18 przy rozbudowaniu trasy dobrze by było mieć światełka.
Odpowiedz
#2
Hej sobol! Fajnie, że zapodajesz ustawkę, tylko tak z doświadczenia napiszę, że z frekwencją może być kiepsko... A to z uwagi na godzinę startu, w tym czasie to jeszcze większość osób pracuje/kończy pracę. Oczywiście są szanse, że zjawią się osoby pracujące w innym wymiarze czasu pracy, tudzież studenci/uczniowie, ewentualnie Jakub P. Wink
Mimo tego nie zrażaj się i rób swoje!
Pozdrower!
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#3
Wiem że trochę może być problemowa godzina - poprostu chce wykorzystać maksymalnie widną część dnia która zostaje - ja akurat kończę o 15 home offica i staram się wyjechać najszybciej jak się da Smile
Odpowiedz
#4
No to się mimo wszystko sam przeleciałem - 40 km poszło tempem zwiedzającym Smile
Odpowiedz
#5
Damianie? Reaguj.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#6
Strażniku ustawek. Reaguj.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości