Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chęć Na Pięć 23.10. godz. 12.00, ul. Roztocze 14
#11
Kawa jest herbata jest i % też ale pogoda biegowa wiec zapraszam innym dziś biegam w pracy :-(
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
#12
Brawa dla biegaczy! Z RL, oprócz wspomnianego wyżej mareckiego i mariobikera, jeszcze biegła Eliza i meeg.
Szkoda że brakowało chętnych do kibicowania. Takie imprezy to świetna (i darmowa!) okazja by promować RL, wystarczy garstka głośnych Big Grin osób w pomarańczowych strojach, do tego banner lub flaga RL-a i sukces gwarantowany Smile
Ale nic straconego, za tydzień kolejna okazja do promowania RL: „I Bieg Charytatywny o Złotą Dynię”, który odbędzie się 30 października 2016 r. o godz. 12 w Wąwozie Rury (LSM). Cały dochód z biegu zostanie przeznaczony na rehabilitację Weroniki. Zarezerwujcie przyszłą niedzielę i... Let's get loud! Możemy np. po biegu udać się na jakąś przejażdżkę do Prawiednik na pstrąga Tongue
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#13
Ja bym był za tym pstrągiem
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
#14
TAK Rado dzisiaj nam pięknie kibicował   Smile 
Ja co prawda zobaczyłam Radka już za metą, ponieważ podczas biegu, a właściwie już na jego końcu, nic nie widziałam tylko metę  Big Grin Wink
Rado dzięki, że Ci się chciało i że jesteś  Heart
Odpowiedz
#15
RADO jesteś wielki!
dzięki za doping na finiszu, z pewnością byłeś najlepszym dopingiem na trasie

ja już z daleka słyszałem hałas wywołany przez Rado i złapałem z nim kontakt, dzięki temu miałem okazję przybić z nim pionę na trasie, przez co musiał na chwilę przerwać zagrzewanie biegaczy

RADO - high five!
Odpowiedz
#16
Nie udało mi się dotrzeć, mogłam trzymać kciuki jedynie w domu. Ale wiecie... Taka okazja Wink Urodziny Babci. Wybaczycie? Wink

[Obrazek: mIvLS2g.jpg]
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#17
Mraugo nie dość, że wybaczamy, to jeszcze dołączamy się do życzeń Smile
Wszystkiego najlepszego dla Szanownej Jubilatki Smile
A tak swoją drogą... piękny wiek Smile
Odpowiedz
#18
oo kapsel od Amareny nawet się zalapał!
Odpowiedz
#19
Eliza, Marecky, cała przyjemność po mojej stronie Big Grin  Mraugo, jesteś usprawiedliwiona Tongue
Nie wiem jak wyniki Panów, ale Eliza nie pochwaliła się tutaj, że zrobiła życiówkę! Jesteś MEGA!
Aha i teraz właśnie zdałem sobie sprawę, że za tydzień to ja już będę na Mazurach, więc proszę by ktoś inny pociągnął temat kibicowania podczas biegu w wąwozie. Wierzę w Was Smile
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#20
Ha... Panowie też dali czadu Big Grin Marecky zrobił życióweczkę, a Mariobiker i Meeg też świetnie poszło Big Grin
O ile to możliwe, to przybądźcie pokibicować w niedzielę Smile Będziemy baaaardzo wdzięczni Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości