Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
25.10 g. 17.00 LKJ - po ciemaku
#1
Spodobało mi się kręcenie po ciemku. Może będą chętni. Generalnie: Stary Gaj, Dąbrowa i na deser Nocny Patrol po mieście, zakończenie gdzieś na izotoniku. Nie piszę, czy szosa, czy teren.... wszystkiego po trochu. Jadę MTB. Ktoś?
Odpowiedz
#2
Wyznacz trasę bo na 17 to się nie wyrobie ale tak 18- 19 gdzieś w okolicach zalewu czemu nie
Mój dziadek mawiał, że w szkole najważniejsze są dwa przedmioty - przysposobienie obronne, żeby nauczyć się strzelać, i historia, żeby wiedzieć, do kogo. A. Pilipuk - Reputacja 
Odpowiedz
#3
Jestem za, jak nie będzie padać to będę - ale cross-em (o ile nie będzie Tobie przeszkadzać Smile ) - czyli mi jakiś mocny teren odpada
Odpowiedz
#4
Będę.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#5
Może gdzieś Was znajdę wracając z pracy.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#6
18.00 i 19.00 an tamie. W takich godzinach najłatwiej nas złapać. A cały czas na tel. Zapowiadają deszcz od 15.00. Sprawdzajcie bo w deszcz nie ma sensu jechać.
Odpowiedz
#7
Dzięki sobol za wspólne kręceni... tak, tak... ustawka się odbyła.
Odpowiedz
#8
Serio? A foty gdzie? Tongue
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#9
@Noorbi - dzięki i do następnego - mniej mokrego mam nadzieję Smile

u mnie wg endo wyszło 31km
w deszczu: mżącym, kropiącym i padającym - no pierwsze 3 km były bez deszczu - to tak gwoli sprawiedliwości Smile

Ale dało się jechać Smile

Fotek ni ma bo nie wyszły Tongue - za ciemno było
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości