Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Masa Krytyczna+Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę
#11
Rado... dopisz i mnie...proszę... do obydwu dni. Co będę robił? Co trza.
Odpowiedz
#12
Jeżeli chodzi o promocję, to bardzo chętnie pomogę Smile W sobotę 3 grudnia biegnę, ale mogę przyjechać wcześniej i pomóc w czym tylko się da Smile
Odpowiedz
#13
Radek,
Tak jak już rozmawialiśmy w kuluarach ty jesteś głównym animatorem listopadowej MK więc jak masz jakieś specjalne życzenia co do plakatu, ulotek itp. to pisz. Zwróć szczególną uwagę na to czyje logosy powinny pojawić się na ewentualnych materiałach promocyjnych.
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#14
Suuuuper! Jest 10 wolontariuszy, ta liczba spokojnie wystarczy. Dzięki. @tomo, jak już oficjalnie nasz Sztab będzie zarejestrowany i będzie uprawniony do korzystania z logo Akcji, wtedy zgłoszę się do Ciebie - dzięki za oferowaną pomoc.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#15
126. To nr naszego Sztabu Akcji, który dziś zarejestrowałem po dokonaniu pozostałych formalności. Mam plakaty akcji oraz identyfikatory dla Wolontariuszy, którzy się zgłosili. Każdy Wolontariusz musi wypełnić formularz i przesłać zdjęcie (by wkleić je do identyfikatora) o wymiarach max szer. 3 cm, wys. 4 cm. Proszę o przesłanie na mojego e-mail'a (kto nie ma, to proszę o kontakt przez PW) wersję elektroniczną zdjęcia, potem to wydrukuję. Wypełnione formularze będą potrzebne przy sprawozdaniu z akcji, więc to może chwilę poczekać.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#16
(10-11-2016, 20:03)Rado napisał(a): Proszę o przesłanie na mojego e-mail'a (kto nie ma, to proszę o kontakt przez PW) wersję elektroniczną zdjęcia,
Poszło Wink
[Obrazek: u18381y2019v4.gif]
Jeśli nie masz pasji ... to znaczy że marnujesz swój czas.
Odpowiedz
#17
Poszło! Wink
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#18
Skupiamy się jednak WYŁĄCZNIE na Masie Krytycznej, bowiem dziś otrzymałem odpowiedź negatywną co do zgody na zbiórkę darów podczas City Trail.
Oto odpowiedź:
"Niestety niezbyt dobrze wspominam naszą zeszłoroczną współpracę – bowiem mieli Państwo problem z zastosowaniem się do naszych reguł (obowiązek wyjazdu samochodów na parking na czas trwania zawodów). Nigdy ani wcześniej, ani później taka sytuacja nam się nie zdarzyła, a organizujemy w ciągu roku ponad 70 eventów w całej Polsce.

 Z przykrością muszę więc odmówić".

Niestety nie byłem świadkiem tej rozmowy rok temu, wiec nie będę oceniał.
Najgorsze jest to, że najbardziej stracą potrzebujące dzieci :-(
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#19
(13-11-2016, 22:45)Rado napisał(a): Skupiamy się jednak WYŁĄCZNIE na Masie Krytycznej, bowiem dziś otrzymałem odpowiedź negatywną co do zgody na zbiórkę darów podczas City Trail.

No to muszę się postarać aby dotrzeć na MK
[Obrazek: u18381y2019v4.gif]
Jeśli nie masz pasji ... to znaczy że marnujesz swój czas.
Odpowiedz
#20
Organizatorzy CT byli wybitnie toporni. Nie mogli ogarnąć, że samochody, którymi tam wjechaliśmy przywiozły namiot, graty i potem pomogły wywieźć całość + dary nie przeszkadzając w żaden sposób w przebiegu zawodów. Mieliśmy zabrać samochody "bo tak" i nieść to wszystko kilkaset metrów w rękach. Ech... szkoda słów. Przez tępotę kilku osób zbierzemy mniej, ale cóż... skupmy się jak mówi Prezes na tym, na czym możemy.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości