Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Masa Krytyczna+Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę
#41
Jeśli jeszcze będę miał siłę to zawitam na Wojciechowską choć na parę minut.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#42
Potargowałam się i będę mogła dołączyć, ale najwcześniej o 16. Nie mam nic pomarańczowego. Czy zdjęcie do identyfikatora jest konieczne? Bo nie mam żadnego "dowodowego" lub podobnego (w ogóle nie lubię zdjęć).
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#43
Niestety wypadam z dyżuru w Stokrotce. Praca od 9 do 21.
Odpowiedz
#44
Odnośnie MK: http://www.pdpz.pl/zbiorki/zbiorka-w-tra...wy-lublin/

Co do naszego "windera", to już zależy od kierownika Stokrotki. Trzeba po prostu dobrze zagadać. @Sobol, coś tam Ci pożyczę pomarańczowego. @Mraugo, tak, zdjęcie jest konieczne, co to za identyfikator bez zdjęcia? Na okaziciela? Wink

Jeśli zaś chodzi o godziny zbiórki, to może podzielmy się na dwie grupy: od 10.00 do 14.00 i od 14.00 do 18.00? Może być?
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#45
Ja tak jak już wcześniej wspominałem piszę się na pierwszą grupę, w razie potrzeby mogę zostać nieco dłużej niż do 14.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#46
No ja tak samo jestem jak coś chętny do pierwszej grupy.
Odpowiedz
#47
(18-11-2016, 08:55)Rado napisał(a): @Mraugo, tak, zdjęcie jest konieczne, co to za identyfikator bez zdjęcia? Na okaziciela? Wink

Trochę lipa, bo nie mam żadnego (poza jednym sprzed 8 lat chyba Cool jak jeszcze byłam młoda Angel  mam nadzieję, że je odnajdę). Nie mam kiedy go wywołać, zmobilizuję jutro Wojtka żeby mi to załatwił. W@ jakich ma być wymiarach?
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#48
Druga grupa  17--18 ??  Potem trzeba będzie  fanty spakować i odwieżć .  Tylko gdzie  -do Radia czy na Zemborzycką ?

(18-11-2016, 11:05)mraugorzata napisał(a):
(18-11-2016, 08:55)Rado napisał(a): @Mraugo, tak, zdjęcie jest konieczne, co to za identyfikator bez zdjęcia? Na okaziciela? Wink

Trochę lipa, bo nie mam żadnego (poza jednym sprzed 8 lat chyba Cool jak jeszcze byłam młoda Angel  mam nadzieję, że je odnajdę). Nie mam kiedy go wywołać, zmobilizuję jutro Wojtka żeby mi to załatwił. W@ jakich ma być wymiarach?

Gosia  4x3 cm.
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#49
@kubaa982 - do zbiórki darów uprawnione są tylko osoby, które posiadają ważne identyfikatory (lista Wolontariuszy jest już zamknięta), ale dzięki za chęć pomocy Smile Możesz nas wesprzeć przyjeżdżając na Masę Krytyczną w piątek 25 listopada.
@mraugorzta - wystarczy, że mi prześlesz zdjęcie z widoczną twarzą, wykadruje je sobie i wydrukuję, nie musi to być zdjęcie do dowodu. Damian mi wysłał swoje zdjęcie w kasku, a mariobiker zdjęcie ze swojego avatara! Zatem luuuuuz.
@Ex Driver - najlepiej by było jednak dary ze Stokrotki i z Masy zawieźć do Głównego Magazynu Akcji razem i mieć na to jedną przekazówkę, więc prośba do Ciebie, czy miałbyś miejsce na przechowanie tego wszystkiego, tak by w sobotę 26.11 przekazać te dary.

EDIT:
            katka, Jakub P. - nadal czekam na Wasze zdjęcia...
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#50
@Rado - dzięki Smile

Tak w ogóle to na którą godzinę podjechać - mam w sumie praktycznie cały dzień wolny także jak coś to decydujcie kiedy mógłbym być bardziej pomocny Big Grin 

I jak coś do zobaczenia w niedzielę
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości