Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lubelskie Spotkania Czytelnicze 25-27.11.2016
#1
Ponieważ są wśród nas amatorzy literatury na nieco wyższym poziomie, to może kogoś to zainteresuje :Big Grin Ja byłem w zeszłym roku i w tym też mam ochotę się wybrać Wink  
http://www.targipiw.lublin.pl/aktualnosci
Zastanawiałem się tylko w który dział to wrzucić - "Wydarzenia kulturalne" czy "Inne sporty - ustawki" Tongue
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#2
podpisuje się pod tym obiema nogami - też idę - także mogę się dołączyć Smile - pytanie tylko kto nas z tej kulturalnej ustawki zwiezie Big Grin
Odpowiedz
#3
Byłem w ubiegłym roku. Spory wybór, trochę ciasno, ale warto się wybrać. Może by tak w sobotę zorganizować jakieś wyjście w większej grupie?
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#4
(08-11-2016, 09:34)mariox napisał(a): Byłem w ubiegłym roku. Spory wybór, trochę ciasno, ale warto się wybrać. Może by tak w sobotę zorganizować jakieś wyjście w większej grupie?

Jestem ZA!!!!!!!!!!!! Wink
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#5
Tylko rowerki trzeba będzie w domu zostawić Smile - i można rzeczywiście się większą kupą zorganizować ;P
Odpowiedz
#6
No wiadomo że ukochane maszyny będą odpoczywać w domku Wink
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#7
Szkoda że nie czytam... Smile
http://www.strava.com/athletes/3665850
Jest źle gdy nie jeździ się Big Grin


Odpowiedz
#8
halo - bo widzę że temat lekko się przykurzył Sad - wiecie że to już od piątku - organizujemy się na jakieś piwko w sobotę wieczorem ?? - wstępniak na targi 5 pln
Odpowiedz
#9
no i byliśmy, poczytaliśmy Smile ja widziałem 6 forumowiczów, z 4 czytałem. Fajnie, że jesteście. Jak by ktoś potrzebował notatek z lektur to Darist ma dużo
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#10
Też byłem - właśnie wróciłem - i też czytałem Tongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości