Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyprzedaż części rowerowych oraz innych rzeczy
#1
Cześć,

Robiłem trochę porządków i mam do sprzedania kilka rzeczy:

1. Pedały Shimano PD-T400 - nowe nigdy nie używane, wyjęte z pudełka tylko do zdjęć. W zestawie pedały i bloki.
Cena - 120 zł

2. Oryginalna podstawka pod licznik Sigma bezprzewodowa DTS STS - nowa, nigdy nie używana.
Cena - 15 zł

3. GPS Pentagram PathFinder (P3101) - wiem, że w dobie smartfonów może być zbędny, ale może jednak komuś się przyda do telefonu starszego typu. Używałem go kiedyś do zapisywania tras na telefonie bez GPS - łączy się przez Bluetooth.
Cena - 30 zł

4. Dętka Continental 26" nie używana, wożona jako zapas. Wentyl samochodowy.
Cena - oddam za piwo

5. Dętka CST 29" nie używana, wożona jako zapas. Wentyl samochodowy.
Cena - oddam za piwo

6. Kamerka Sportowa Manta Adventure Eye. Kupiłem ją 2 lata temu do nagrywania filmików na rowerze. W międzyczasie kupiłem SJCAM, więc leży nieużywana.
Cena - 40 zł

7. Błotniki Polisport EVO. Nowe, nigdy nie używane. W sklepie są po 50 zł
Cena - 30 zł za kompet

8. Opona Continental City Ride 28" x 37-622, nowa, nie jeżdżona. W sklepie około 60-70 zł
Cena - 40 zł

9. 2 sztuki opon Hutchinson Scorpion 26 x 2.00, nowe nie używane. W sklepie cena 40 zł/szt
Cena - 50 zł/2 szt.

10. Kierownica aluminiowa Easton Monkey Bar 660 mm, nowa zdemontowana z roweru.
Cena - 60 zł

11. Kierownica carbonowa Ritchey WCS, założona u mnie w rowerze na 2 wyścigi, niestety kąt gięcia kierownicy nie podpasował moim nadgarstkom i mnie bolały.
Cena - 80 zł (przed płatnością udostępniam do spróbowania, czy kupujący nie będzie miał takich problemów jak ja)

12. Kask rowerowy Signa - kask założyłem 2 razy, niestety jest na mnie za mały - rozmiar M. W zestawie kask z daszkiem.
Cena - 20 zł.

13. Kask rowerowy Mighty Fast - zakupiony 1,5 roku temu. Wyprodukowany przez niemiecką firmę, wagowo może konkurować z markowymi kaskami. 27 otworów wentylacyjnych. Bardzo dobrze mi się w nim jeździło. Nie mam parcia na jego sprzedaż. W zestawie kask, daszek (nigdy nie założony) i pudełko.
Cena - 150 zł.

14. Tablet Samsung Galaxy Tab 3 Lite, pojemność 8 gb, ram 1 GB, ekran 7", założona na nim jest folia ochronna. Zakupiony w kwietniu 2014, używany sporadycznie do wyświetlania prezentacji. Stan idealny. Dorzucam klawiaturę usb do tabletu.
Cena - 180 zł

Mam też do sprzedania 2 rowery - MTB Focus Raven 4.0 Carbon oraz przełaj Trek Crossrip 2 Alu.

W razie pytań proszę o kontakt na pw lub telefonicznie 727-926-680

Zdjęcia wszystkich sprzedawanych rzeczy:
https://goo.gl/photos/8zbY2PRHEUYamVyE9
Odpowiedz
#2
Pozycja 1 - Pedały Shimano PD-T400
Sprzedane
Odpowiedz
#3
Pozycja 9 - 2 sztuki opon Hutchinson Scorpion 26 x 2.00
Sprzedane
Odpowiedz
#4
Pozycja 14. Tablet Samsung Galaxy Tab 3 Lite
Sprzedany
Odpowiedz
#5
Pozycje 2, 7, 8 sprzedane
Odpowiedz
#6
Pozycja 12 sprzedana
Odpowiedz
#7
Pozycje 3, 10, 11 i rowery sprzedane Wink

Doszedł strój RL z Top Print koszulka i spodenki Męskie cena 80 zł
Odpowiedz
#8
Powiedz coś więcej o kamerce.
Stu kolorowe pióropusze, łąki, jaśmin, róże. Oddawaj! Bo się zastrzelę
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości