Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tour de Lublin 2017 - 11.06.2017 - g. 8:00 - Pl. Teatralny
#21
(21-01-2017, 22:16)MarekK napisał(a): Mario, przy następnych razach proszę o automatyczne zapisywanieSmile
OK będę pamiętał Smile

(21-01-2017, 22:16)MarekK napisał(a): I jedna uwaga do trasy, odcinek Piaski-Piotrków jest bardzo słaba nawierzchnia.
Proponuję tak: Piaski, Krzczonów, Zielona, Bychawa lub wariant trochę dłuższy: Piaski, Sobieska Wola, Krzczonów, Zielona, Bychawa.
Masz rację ten odcinek nie należy do najciekawszych Wink a jeśli chodzi o trasę to nie możemy jej zbyt mocno modyfikować, to ma być około 200 km.

(22-01-2017, 00:02)truskafka napisał(a): Fakt, ten odcinek to dramat, w zeszłym roku z duszą na ramieniu tamtędy jechałam, bo kratery takie, że jak koło wpadnie to koniec.
To może ominiemy te "kratery" Big Grin http://www.gpsies.com/mapOnly.do?fileId=...Leave=true
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#22
Zapisy to tak z wolnej ręki czy jazda drużynowa?
Odpowiedz
#23
Wstępnie zapisuję się. Przyjadę ile noga i głowa pozwoli. Będzie motywacja do treningu ?
Odpowiedz
#24
Może. Najwyżej będę zawracać z trasy.
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#25
(22-01-2017, 13:42)mariobiker napisał(a):
(21-01-2017, 22:16)MarekK napisał(a): Mario, przy następnych razach proszę o automatyczne zapisywanieSmile
OK będę pamiętał Smile

(21-01-2017, 22:16)MarekK napisał(a): I jedna uwaga do trasy, odcinek Piaski-Piotrków jest bardzo słaba nawierzchnia.
Proponuję tak: Piaski, Krzczonów, Zielona, Bychawa lub wariant trochę dłuższy: Piaski, Sobieska Wola, Krzczonów, Zielona, Bychawa.
Masz rację ten odcinek nie należy do najciekawszych Wink a jeśli chodzi o trasę to nie możemy jej zbyt mocno modyfikować, to ma być około 200 km.

(22-01-2017, 00:02)truskafka napisał(a): Fakt, ten odcinek to dramat, w zeszłym roku z duszą na ramieniu tamtędy jechałam, bo kratery takie, że jak koło wpadnie to koniec.
 To może ominiemy te "kratery" Big Grin  http://www.gpsies.com/mapOnly.do?fileId=...Leave=true



Panie Mariuszu Tongue zawiodłem się - zabrałeś mi wisienkę na finiszu trasy - podjazd w Dysie na ulicy topolowej Sad nie żeby był jakiś wielki ale po 190km już będzie próbował pokazać kto tu rządzi Big Grin
Odpowiedz
#26
Jak ma być luz i rekreacja to się piszę Big Grin
Odpowiedz
#27
(22-01-2017, 19:49)Adamo napisał(a): Zapisy to tak z wolnej ręki czy jazda drużynowa?
Adaś na trasie pewnie uformują się jakieś grupki Wink


(22-01-2017, 20:16)Judaas napisał(a): Wstępnie zapisuję się. Przyjadę ile noga i głowa pozwoli. Będzie motywacja do treningu ?
Jeśli głowa będzie gotowa to i nogi dadzą radę Smile


(22-01-2017, 20:41)mraugorzata napisał(a): Może. Najwyżej będę zawracać z trasy.
Czas najwyższy porządnie przewietrzyć Śnieżynkę Big Grin


(22-01-2017, 20:48)sobol napisał(a): Panie Mariuszu Tongue zawiodłem się - zabrałeś mi wisienkę na finiszu trasy - podjazd w Dysie na ulicy topolowej Sad
Uwierz mi Robert i bez tego podjazdu będzie ciekawie Big Grin


(22-01-2017, 21:19)Bondi napisał(a): Jak ma być luz i rekreacja to się piszę Big Grin
Brawo TY Smile
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#28
Mariuszek, 
bo tak wszyscy tylko rower i rower, a o najwazniejsze nie pytaja - jakas przerwe na zupe z wkladka przewidujesz, czy caly wyjazd na bulce z majonezem i bananem?
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#29
(22-01-2017, 23:25)Bart napisał(a): Mariuszek, 
bo tak wszyscy tylko rower i rower, a o najwazniejsze nie pytaja - jakas przerwe na zupe z wkladka przewidujesz, czy caly wyjazd na bulce z majonezem i bananem?
Barteczq poruszyłeś bardzo ważną kwestię Smile Czekam na propozycje - może flaczki w Piaskach ?
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#30
Proponuję nawet dwie pauzy w Piaskach i w Nałęczowie Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości