Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
III nocna Dycha Do Maratonu, 11/12.02
#1
[Obrazek: 8b987dcf7faeb87cb74bb86596281e3f.jpg]
Hej! Trochę "naszych" będzie biegło nocną Dychę do Maratonu, co Wy na to by Ich wesprzeć gorącym, głośnym dopingiem gdzieś na trasie? Jeśli ktoś z Was będzie miał wolną"nockę" Big Grin z 11 na 12 lutego, to zapraszam do kibicowania. Make some noise !!!!!!!! Tongue
Póki co, na liście biegaczy reprezentujących RL widzę: mraugo, marecky, fazi5 oraz Eliza.
Biorę boomboxa oraz wuwuzelę Big Grin Można też zamontować flagę RLa przy trasie, ewentualnie banner RLa (w miarę możliwości).
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#2
A może by tak pomóc w zabezpieczeniu ?
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#3
(24-01-2017, 19:51)Rado napisał(a): Hej! Trochę "naszych" będzie biegło nocną Dychę do Maratonu, co Wy na to by Ich wesprzeć gorącym, głośnym dopingiem gdzieś na trasie?
Można też zamontować flagę RLa przy trasie, ewentualnie banner RLa (w miarę możliwości).
Wręcz wypadało by wesprzeć "NASZYCH" Big Grin niestety jestem "uziemiony" w pracy Sad Jednak to ma też dobre strony Smile obok BIGMARU przebiega trasa biegu więc jest gdzie zorganizować punkt kibicowania (można rozwiesić baner itd.).
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#4
No, a potem na piętro na piwko jakieś Big Grin
Odpowiedz
#5
(24-01-2017, 21:41)sobol napisał(a): No, a potem na piętro na piwko jakieś Big Grin
Big Grin
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#6
(24-01-2017, 21:04)Jakub.P napisał(a): może by tak pomóc w zabezpieczeniu ?
Nikt nie zgłaszał zapotrzebowania na takowe.
(24-01-2017, 21:24)mariobiker napisał(a): obok BIGMARU przebiega trasa biegu więc jest gdzie zorganizować punkt kibicowania (można rozwiesić baner itd.)
Myślałem raczej o jakimś "zadupiu" - z uwagi na godziny nocne maratonu, lepiej byłoby hałasować Big Grin w miejscu, gdzie jest mało budynków mieszkalnych w okolicy. Proponowałbym "rozbić się" przy Al. Piłsudskiego, ewentualnie skrzyżowanie Głęboka-Filaretów lub Głęboka-Pagi.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#7
Ja nie biegnę, ale zaklepałam sobie wolny wieczór wiec mogę dołączyć do akcji Smile Dogadajcie się tylko gdzie Smile
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#8
@Rado - można na podbiegu pod Pagi tam tylko akademiki i garaże są.

A potem na rowerki i jeszcze na mecie można się zameldować z dopingiem Smile
Odpowiedz
#9
(26-01-2017, 00:18)sobol napisał(a): można na podbiegu pod Pagi tam tylko akademiki i garaże są.
Jestem ZA.
(26-01-2017, 00:18)sobol napisał(a): A potem na rowerki i jeszcze na mecie można się zameldować z dopingiem
Wobec tego odpada stacjonarny punkt kibicowania z bannerem i flagą RLa.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#10
(26-01-2017, 08:46)Rado napisał(a):
(26-01-2017, 00:18)sobol napisał(a): można na podbiegu pod Pagi tam tylko akademiki i garaże są.
Jestem ZA.
(26-01-2017, 00:18)sobol napisał(a): A potem na rowerki i jeszcze na mecie można się zameldować z dopingiem
Wobec tego odpada stacjonarny punkt kibicowania z bannerem i flagą RLa.

Ech, no tak racja - baner odpada przy opcji przemieszczania się - ale w sumie można się ogarnąć i tam zostać zamiast robić 2 punkty - wezmę jak coś trochę grzańca w jakimś termosiku Smile (jeżeli będę przyjeżdżał) Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości