Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
19.02 godz. 16.00 Gratisowe zajęcia "Spinning" oraz sesja foto
#61
@Rado - pamiętaj coby lemondkę zabrać Smile - pożyczę na jeden dzień Smile
Odpowiedz
#62
Niestety rozłożyło mnie na dobre, mnie nie będzie Sad  Bawcie się dobrze!
Odpowiedz
#63
Bry,
pytanie podstawowe się nasuwa - czy ktoś, coś (np piwko jakieś) planuje po tym całym spiningu,


a druga rzecz - tak tylko przypominam coby pobrać trochę ubranek do pomierzenia - L/XL są most wanted Big Grin
Odpowiedz
#64
Biorę jak wyżej pisałem: gacie, koszulka, kamizelka - XL.
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz
#65
Po spinningu planowane jest krótkie, otwarte posiedzenie Zarządu. Spotkanie odbędzie się w stałym miejscu.... czyli TU . Forma otwarta dlatego, że czekamy na Wasze pomysły dotyczące podjętych działań. Po posiedzeniu przejdziemy "płynnie" do "kiszenia się" we "wzajemnym kółku adoracji". Zapraszamy.
Odpowiedz
#66
Noorbi, a nic bliżej by się nie znalazło? Wink
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#67
(19-02-2017, 14:29)mraugorzata napisał(a): Noorbi, a nic bliżej by się nie znalazło? Wink

Gosia - to akurat na ochłonięcie po spiningu Tongue

15-20 min przebieżki dobrze zrobi Big Grin
Odpowiedz
#68
Raczej 30 minut spaceru Smile. Tak czy siak, dyżur zamieniony więc z radością udam się na uzupełnianie elektrolitów. I z zawodowego punktu widzenia, radzę nie opóźniać rozpoczęcia nawadniania do zakończenia zebrania Smile
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#69
Jednak się już dzisiaj nie wyrobię na spinning.
Miłej zabawy!
Odpowiedz
#70
W darmowym środku komunikacji posiadam 4 wolne miejsca... więc mogę kogoś zabrać na Posiedzenie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości