Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
19.02 godz. 16.00 Gratisowe zajęcia "Spinning" oraz sesja foto
#1
Stowarzyszenie Rowerowy Lublin organizuje zajęcia "Spinning" dla chętnych osób, zarówno członków stowarzyszenia jak i użytkowników forum. Jest to pilotażowa godzina zajęć i darmowa dla osób które się zgłoszą.
Zajęcia odbędą się w dniu 19 lutego (niedziela) w Klubie Sportowym "SPORTSPARK" . Przed zajęciami zapraszamy na wspólną sesję zdjęciową. Zdjęcia będą robić nasi forumowi koledzy a posłużą one między innymi do promocji stowarzyszenia. 

Uwaga!!! Ilość miejsc ograniczona a pierwszeństwo na darmową godzinę "Spinning" mają stowarzyszeni i osoby posiadające stroje RL.

Zapisujemy się w tym wątku. Spotykamy się w "Sportspark" ul. Bohaterów Monte Cassino 53a 19.02 (niedziela) godzina 15.55
Odpowiedz
#2
1. Noorbi
2. Mariobiker
3. Rado
4. marza
5. mraugorzata
6. mariox
7. Fazi5
8. Eliza
9. truskafka
10. danielw78
11. katka
12. Lech
13. sobol
14. szymek_sq
15. marecky
16. damian.s
17. arta
18. radzik Big Grin
19. mraugorzata
20. KPaweł
21. Tom
22. Ania-Roszpunka
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#3
Dopiszcie i mnie Smile
Smile)))
Odpowiedz
#4
Szykuje się niezła zabawa. Szef  "Sportsparku" obiecał także zniżki na karnety miesięczne. Dla mnie spinning będzie fajnym przygotowaniem do sezonu.
Odpowiedz
#5
Zobaczę jak mi będzie się "spiningowało", bo jakieś 3 lata temu chodziłem przez 2 miesiące, ale odpuściłem - straszne obciążenie dla kolan.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#6
Wstępnie poproszę Big Grin
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#7
Idę i ja
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#8
Ja chce!
Nie po to człowiek wymyślił koło, żeby biegać jak jakieś zwierzę.
Odpowiedz
#9
To i ja poproszę o wpisanie mnie na listę Shy
Odpowiedz
#10
Dopisz i mnie jeśli można, aczkolwiek jak będzie dużo dłużej niż do 17 -17.30 to się urwę bo mam dyżur Smile
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości