Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
19.02 godz. 16.00 Gratisowe zajęcia "Spinning" oraz sesja foto
#31
Mnie namówiłeś  Big Grin
Odpowiedz
#32
Jak nie zapomnę, to i okulary wezmę Big Grin
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#33
Będzie śmiechowo.
Odpowiedz
#34
Bardzo dobry pomysł z kaskami, ja i tak miałem brać swój i myślałem, że sam będę w kasku Big Grin Okularki też można dorzucić, ewentualnie jak ktoś ma to jeszcze inne wesołe gadżety rowerowe Wink
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#35
A jakie bloki te pedały wklikają?
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#36
W rowerkach tomahawk MTB shimanowskie. O ile to te, ale podejrzewam, że innych nie ma.
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#37
Okulary ? kaski ? może jeszcze sakwy na plecy Big Grin
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#38
bidony lub camelbacki jak ktoś ma Tongue, no i przecież - liczniki rowerowe Tongue
Odpowiedz
#39
(13-02-2017, 00:30)Mariobiker napisał(a): może jeszcze sakwy na plecy Big Grin
Jakby sakwy dało się przymocować do tych rowerków, to ja bym był jak najbardziej za - to by były zdjęcia Big Grin Ale z tego co patrzę po zdjęciach przykładowych rowerów, to chyba jednak nie da rady Wink Ale kaski jak najbardziej popieram - będzie wesoło Smile
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#40
(13-02-2017, 00:36)damian.s napisał(a): Ale kaski jak najbardziej popieram - będzie wesoło
Najlepiej by był to warunek uczestnictwa w spiningu, w ten sposób unikniemy towarzystwa @radzika Tongue Wink
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości