Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
700km na 700lecie Lublina?
#1
Co sądzicie o takim maratonie rowerowym po ulicach Lublina?
Może byłaby to okazja, by poza wyścigami tandemów na lubelskich ulicach jakieś wyścigi jeszcze zagościły?
Czy mozna na naszych ulicach wyznaczyć taką pętlę, by po kilkukrotnym jej okrążeniu dobić do 700km?
Dla szaleńców wersja całkowitego dystansu, dla spokojniejszych sztafeta?
Odpowiedz
#2
(13-02-2017, 20:14)qavtan napisał(a): Czy mozna na naszych ulicach wyznaczyć taką pętlę, by po kilkukrotnym jej okrążeniu dobić do 700km?

700 km po mieście ??? Wybacz ale to chory pomysł (korki, spaliny, światła itd.)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#3
(13-02-2017, 20:14)qavtan napisał(a): Czy mozna na naszych ulicach wyznaczyć taką pętlę, by po kilkukrotnym jej okrążeniu dobić do 700km?
Nierealne do wykonania. Nikt by tego nie przejechał. Planujemy zrobić coś podobnego, ale nie ulicami Lublina, tylko po całym województwie.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#4
(13-02-2017, 20:22)Rado napisał(a): Planujemy zrobić coś podobnego, ale nie ulicami Lublina, tylko po całym województwie.

Tak, tak będzie dobrze.
Jak coś to mogę pomóc w planowaniu trasy. Nawet co nieco wyznaczyłem już wcześniej.
Odpowiedz
#5
(13-02-2017, 20:47)MarekK napisał(a): Jak coś to mogę pomóc w planowaniu trasy. Nawet co nieco wyznaczyłem już wcześniej.
Marku, na wszystko przyjdzie odpowiedni czas Smile
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#6
(13-02-2017, 21:05)Rado napisał(a): Marku, na wszystko przyjdzie odpowiedni czas Smile

Czekam na umówiony znak, sygnałSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości