Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Roztocze Wiosną 2017
#11
(20-02-2017, 18:10)Mariobiker napisał(a):
(20-02-2017, 17:54)Noorbi napisał(a): Pewnie sobota. Mario masz transport na miejsce!!!
Big Grin Bierz szoskę !!!

Jeśli można to przejechałbym się na jeden dzień.
Rozumiem, że na kołach w obie strony?
Odpowiedz
#12
W moim przypadku na kołach... czterech w obie strony. Na miejscu na dwóch...MTB. Nie Mario.... Szkoda mi czarnulki na CZARNĄ PERŁĘ
Odpowiedz
#13
(20-02-2017, 18:31)Noorbi napisał(a): Nie Mario.... Szkoda mi czarnulki na CZARNĄ PERŁĘ
Norbercik a kto mówi o zjeżdżaniu z asfaltu Big Grin
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#14
Mario.... bluźnisz! Roztocze na szosie to jak lizanie lizaka przez papierek.... niesmaczne
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#15
(20-02-2017, 18:50)truskafka napisał(a): Mario.... bluźnisz!

Grzeczny to ja nigdy nie byłem Big Grin
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#16
Pojechać na Roztocze na szosę to jak nie pojechać na Roztocze Tongue
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#17
Kilkukrotnie jeździłem na RW w opcji fullbike, w tym roku chciałbym to powtórzyć :shy:
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz
#18
Mario, możesz z grupą Piotrka pojechać. Na swoim rowerku powinieneś dać radę bez problemu, ale licz się z tym, że u Piotrka w grupie, jak zajdzie potrzeba to piachy Im niestraszne.
My to Panie eMTeBe pełną gębą będziemy uskuteczniać Wink.
Gocha, pojechać na Roztocze szoską na jeden dzień też można (co mieliśmy nawet okazję przynajmniej raz w ubiegłym roku uskutecznić), ale faktem jest, że na ten wyjątkowy Rajd najzwyczajniej w Świecie piłą do asfaltu jeździć nie przystoi...
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#19
(20-02-2017, 21:30)mariox napisał(a): Mario, możesz z grupą Piotrka pojechać. Na swoim rowerku powinieneś dać radę bez problemu, ale licz się z tym, że u Piotrka w grupie, jak zajdzie potrzeba to piachy Im niestraszne.

Mariox nie załapałeś Tongue
Mam zamiar odwiedzić Was w sobotę, jeść musicie Big Grin więc jest szansa, że choć na chwilę zawitacie w jakieś cywilizowane miejsce Wink
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#20
Jadę,  muszę zobaczyć jak Dziewczyny znaczki zbierają Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości