Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ODWOŁANE BO ŚNIEG 25/02/2017 g. 10 lukoil - do nałęczowa
#11
(25-02-2017, 12:10)radzik napisał(a): czekałem 15 minut, ale nikt się nie pojawił.

radzik-u trzeba było czytać info - już puszczone było o 8 Tongue
ale żeby nie bylo - mam nadzieję że nie zmarzłeś za mocno Big Grin
Odpowiedz
#12
Wink 
(25-02-2017, 12:17)sobol napisał(a): radzik-u trzeba było czytać info - już puszczone było o 8 Tongue

Znając radzikę, to wyjazd z domu zapewne był przed 8.00 i nie ma pewności czy dzisiaj Big Grin
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz
#13
hola hola, to że wy się boicie śniegu, jeździcie tylko z górki i tylko z wiatrem, to nie znaczy, że nie ma tu prawdziwych wojowników.
Odpowiedz
#14
(25-02-2017, 12:17)Mariobiker napisał(a):
(25-02-2017, 12:10)radzik napisał(a): czekałem 15 minut, ale nikt się nie pojawił.

Przed kompem się nie liczy Big Grin

O przepraszam , właśnie zjeżdżałem na nartach ze skarpy za Łukoilem i widziałem Radzika ,czekał na stacji oparty o ......, to chyba był bojer. Shy
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#15
e tam, trzeba było ryzykować, ja zaryzykowałem i nie żałuję Big Grin pogoda jest świetna, piękne słońce
a fakt, że z rana było trochę opadów to tylko atrakcja Smile
Odpowiedz
#16
https://youtu.be/nlkEhor69Dc?t=70 Big Grin

U nas dzisiaj 86km
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#17
Wczorajszej nocy został wprowadzony nowy przepis - z ustawek które zostały odwołane też muszą być zdjęcia Tongue Takie życie, nie zaliczam Tongue
Odpowiedz
#18
(26-02-2017, 02:29)damian.s napisał(a): Wczorajszej nocy został wprowadzony nowy przepis - z ustawek które zostały odwołane też muszą być zdjęcia Tongue

Co za czasy, nawet na nasze forum dotarła "moda" na nocne ustawy Big Grin
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#19
(26-02-2017, 09:41)Mariobiker napisał(a):
(26-02-2017, 02:29)damian.s napisał(a): Wczorajszej nocy został wprowadzony nowy przepis - z ustawek które zostały odwołane też muszą być zdjęcia Tongue

Co za czasy, nawet na nasze forum dotarła "moda" na nocne ustawy Big Grin

Widzisz Mariuszku - dobra zmiana Tongue

i trzeba się cieszyć że Damian nie pobanował jeszcze połowy ludziów tutaj - nie ma co DOBRY PAN i ŁASKAWY Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości