Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kurier rowerowy w Lublinie
#1
Hej są chyba na forum kurierzy rowerowi?
Jeżeli tak może podali by jakieś namiary gdzie można by się ewentualnie załapać na taką pracę - w moim przypadku np 2-3 dni w tygodniu?
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz
#2
Ja nie kurieruję, ale http://www.wilkurier.pl/ Smile
[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Odpowiedz
#3
Jeżeli chcesz pracować jako kurier to sugeruję poinformować kilku potencjalnych klientów, żebyś miał co robić.
Odpowiedz
#4
qavtan napisał(a):Jeżeli chcesz pracować jako kurier to sugeruję poinformować kilku potencjalnych klientów, żebyś miał co robić.
Hehe widzę ze nic nowego :-P. Jak byś znalazł tych potencjalnych klientów to czasem lepiej się zastanowić czy warto mieć nad sobą pośrednika :-P
Odpowiedz
#5
To też miałem na myśli. Bo Wilkurier/Rowerowo ma mało klientów.
Odpowiedz
#6
Biednie w tym Lublinie :/

Kolega rozwoził pizze w Krakowie w przypadku zamówień z obrębu 3 km mniej więcej. Może u nas łikendowo było by takie zapotrzebowanie.
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz
#7
Reklama dźwignią handlu. W Lublinie tego brakuje.
Odpowiedz
#8
W lutym ruszyła inicjatywy Filipa, Kuby i Michała. Są filią warszawskiej firmy i póki co sprawdzają czy to im zadziała.

Także moi drodzy, w Lublinie możemy mówić o kurierce rowerowej, monopol został złamany. (znaczy kiedyś były chyba dwie firmy, ale to dawno i nieprawda, przez ostatnich kilka lat... a z resztą Smile

Tak czy siak, aktualnie są dwie firmy kurierskie :]
Odpowiedz
#9
Rany kaftan, jesteśmy weteranami i legendą sceny, boże jak ja się wzruszyłem...

BTW: jakiej firmy to filia?
Odpowiedz
#10
Firma nazywa się Bikexpress - chociaż nie wiem ile jest w tym "E" i jak pisać małe i duże litery.
Firma o tej nazwie jest w Poznaniu http://www.moro-tour.pl/app/offer/o/831 ... ress,.html
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości