Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
700 na 700 - 14.08.2017 - godz. 00:01 - Pl. Litewski
#21
(26-02-2017, 21:15)Rado napisał(a): Jadę.

A spróbował byś nie Big Grin


(26-02-2017, 21:59)MarekK napisał(a): Dziękuję za miejsce na liścieSmile

Proszę bardzo Smile


(26-02-2017, 21:54)Noorbi napisał(a): Wszystko jest obliczone i nic nas nie zaskoczy. A dlaczego musimy skończyć o 17.45. Proste. Ja idę do roboty na 18stą a Mario na 20stą Big Grin

Szach mat Big Grin
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#22
Tylko pamiętaj Mariusz, że Most Kultury pewnie będzie dosyć zatłoczony.
Będzie rozstawiony ogródek piwny a w dzień świąteczny pewnie jeszcze jakieś występy lub "potańcówka".
Nawet obok miejsca coraz mniej ze względu na budowę chyba hotelu.  
No i spokojnie będzie można już jechać pod mostem na Muzycznej (bez objazdu obok stadionu).
Warto też pamiętać, że wiele sklepików po drodze będzie 15 sierpnia zamkniętych.
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#23
(27-02-2017, 00:15)darist napisał(a): Tylko pamiętaj Mariusz, że Most Kultury pewnie będzie dosyć zatłoczony.
...
Warto też pamiętać, że wiele sklepików po drodze będzie 15 sierpnia zamkniętych.

Zdaję sobie z tego sprawę Darku. Podejrzewam, że w takim dniu całe miasto będzie mocno "zakorkowane".
Pewnie prawie wszystkie. W poniedziałek zrobimy "zoopatrzenie" Big Grin
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#24
A czemu nie w 24h ? :-)
No i tak jak napisał kolega wcześniej, start o północy to kiepski pomysł. Wieczorem każdy będzie na tyle rozemocjonowany że trudno będzie się zdrzemnąć. Proponuję jednak godzinę 10 rano żeby można było spokojnie się wyspać, 8 tak jak na bbtour to jest za wcześnie bo trzeba wstać ok 6 rano :-(
Ile osób ma jechać docelowo w grupie ? 15 ?
Odpowiedz
#25
Można zrobić w 24, 50, 100, a może w 70 godzin- pisz i szukaj chętnych.
Dla mnie ustalony czas startu jest taki ,więc albo mi pasuje i akceptuję, albo ... .
Zresztą zaszochowane.
Byłaby też okazja spróbować nowej  pory startu:0:01:00

Pamiętam start o 3 rano.

Nie wiem tylko jak sprawa jakiejś ,limuzyny technicznej.
Może tylko ograniczyć do stania,czekania w pogotowiu awaryjnym .

Login wiem, że pojedziesz,choć z reguły jesteś człowiekiem mało ...
przewidywalnym .
Odpowiedz
#26
Panowie po co dyskusje. To na pewno nie będzie wyścig, to raczej będzie rajd grupą... grupą, jak ktoś chce jechać sam to niech jedzie te 700 w innym terminie i inną trasą. Taki Mario miał pomysł i w taki a nie inny sposób chce go zrealizować.
Auto techniczne to mój pomysł. Endriu. Myślę, że auto nie będzie jechało z nami cały czas. W miarę możliwości niech jedzie przed nami, ale na pewno kierowca będzie musiał w nocy odpocząć. Pomysł miałem także taki, ze będzie to dwie zmiany kierowców... czyli potrzebnych było czterech. Dobrze by było gdyby dwóch miało podstawowe przeszkolenie w pomocy medycznej. Nie wiadomo co się wydarzy. Z uwagi na święto. W aucie powinno jechać zaopatrzenie. Można ustalić miejsca gdzie będzie robić się zaopatrzenie. Liczę bardzo na kierowców. To w pewnym sensie będzie dla nich także duży wysiłek logistyczny.
Odpowiedz
#27
Cześć Krzychu Smile

Jeśli sprawa godzin jeszcze nie jest zamknięta, to też bym optował za startem rano.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#28
(27-02-2017, 02:54)krzy1976 napisał(a): Proponuję jednak godzinę 10 rano żeby można było spokojnie się wyspać,
Jest tylko jeden problem, przy starcie o 10 mamy 32h na pokonanie 700 km.
Sorry ale tu nie o to chodzi.


(27-02-2017, 08:37)andriu68 napisał(a): Dla mnie ustalony czas startu jest taki ,więc albo mi pasuje i akceptuję, albo ... .
... nie pasuje

(27-02-2017, 08:37)andriu68 napisał(a): Pamiętam start o 3 rano.
Andrzejku a pamiętasz start o 3:33 Smile

(27-02-2017, 09:14)Noorbi napisał(a): Panowie po co dyskusje. To na pewno nie będzie wyścig, to raczej będzie rajd grupą... grupą, jak ktoś chce jechać sam to niech jedzie te 700 w innym terminie i inną trasą. Taki Mario miał pomysł i w taki a nie inny sposób chce go zrealizować.
Dokładnie TAK Smile


(27-02-2017, 10:08)mariox napisał(a): Jeśli sprawa godzin jeszcze nie jest zamknięta, to też bym optował za startem rano.
Jest zamknięta Smile


Panowie pragnę coś wyjaśnić aby uciąć niepotrzebne dyskusje.
Ostatnimi czasy jest "moda" aby to zawodnicy mieli wpływ na trasę, godzinę startu itd.
Tym razem tak nie będzie i albo się to komuś podoba albo nie.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#29
To chyba się dołączę, ale w połowie dystansu się pożegnam. 700 km to jednak dla mnie za grubo Smile. Chyba, że "załatwicie" kwalifikacje do BBT dla tych 700 Smile.

@damian.s
Witam Sąsiada Smile. To już wiem z kim się czasem mijam na Wróbla/Gęsiej.
Odpowiedz
#30
(27-02-2017, 11:56)Ramzes napisał(a): To chyba się dołączę, ale w połowie dystansu się pożegnam.
Zapraszamy Smile a pożegnasz się z nami kiedy uznasz to za stosowne (najlepiej na mecie Smile )

(27-02-2017, 11:56)Ramzes napisał(a): Chyba, że "załatwicie" kwalifikacje do BBT dla tych 700 Smile.
Nie "załatwimy". Jest wiele innych miejsc na zdobycie kwalifikacji do BBT.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości