Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
700 na 700 - 14.08.2017 - godz. 00:01 - Pl. Litewski
(15-08-2017, 21:43)sobol napisał(a):
(15-08-2017, 20:50)mariox napisał(a): Jakieś ostatnie 230 km jechałem sam, czasami mijałem się z pozostałymi uczestnikami. Dobrze, że wpadłem na Litewski aby sprawdzić, jaki mi czas wyszedł, bo jakoś nikt nie raczył mnie poinformować, że coś się będzie działo Tongue. Ale na nic to wszystko, przyjechałem pierwszy Wink

Sorki - ale nie będę ganiał za każdym - kilka razy darłem paszczę że po wszystkim do aviatora - jakoś każdy załapał z wyjątkiem Ciebie - sory nie czuję ani trochę mojej winy w tym.

Sobolu, luzik, przecież nie mam do Ciebie pretensji Smile. Chodzi mi zresztą o sam fakt fety na Litewskim, a nie o wyjściu do knajpy, do której i tak się nie wybierałem.
Moja zwykła ciekawość sprawiła, że wszystko poszło OK i nic mnie nie ominęło Wink
Bo pozostałych ominął występ bębniarzy i spory tłum, który obejrzał mój wjazd na metę. Kiedy przyjechali pozostali uczestnicy, tłum już się rozszedł Wink
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
Wielkie gratulacje dla Wszystkich, którzy podjęli wyzwanie, walczyli i tak pięknie uczcili 700-lecie Lublina  Exclamation
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz
Krótko i na temat  Smile
Dziękuje wam za próbę pobicia życiówki , niestety 
nie udało sie tym razem  Smile ale to nic przyjdzie i 
na to pora. Gratulacje dla wszystkich którzy pobili swoje 
życiówki, dla tych co nie wyszło i tak zrobiliście kawał dobrej roboty  Smile dla organizatora całego zamieszania Big Grin
 Dziękuje rownież wszystkim tym którzy zorganizowali małe zamieszanie na ścieżce rowerowej od Cienistej do Mety. Brawo wy!!!
Smile)))
Odpowiedz
Podziwiam i gratuluję maratończykom Smile. Przejechałem KMT i wiem, że to nie była bułka z masłem! Szacun!
Odpowiedz
Gratuluję. Machałem jadąc z rodzinką i znajomymi Cienistą wracajacym z 700 km na 700-lecie Smile
Odpowiedz
Brawo za przejechanie zarówno 500 + jak i pełnego dystansu!
Dzięki wielkie osobom, które przywitały naszych ultrasów na trasie, ale również tym, które czekały na Pl. Litewskim i pomogły przy organizacji mety.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
Gratulacje dla wszystkich, i tych, którzy zorganizowali wyprawę, brali w niej nawet najmniejszy udział i tych, którzy przygotowali fetę na Litewskim. Mi, pomimo zapowiedzi, nie udało się wziąć udziału - życie...

Największe brawa dla Mariusza. I za pomysł i za moc w nogach i w głowie. Jeśli dobrze liczę to przez ostatnie trzy weekendy przejechał 2000 km!!!
Odpowiedz
Gratulacje dla wszystkich ultramaratończyków  Exclamation Było super towarzyszyć Wam ostatnie kilkadziesiąt kilometrów przed metą. Szczególne podziękowania dla żony Mario , za pyszne ciasto i kawę  Exclamation Smile
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
Gratulacje dla wszystkich uczestników Smile
Kilka fotek z przygotowań na mecie i z przyjazdu Marioxa - później się zmyłem bo miałem inne plany: https://goo.gl/photos/34fRqkecD3ieFrJk9
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
Wielkie ukłony dla uczestników !!!  Big Grin Big Grin Big Grin
Kto nie śpi, ten już coś robi. Smile  Trzeba ruszyć. W drodze znajdę siły.  Tongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości