Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
700 na 700 - 14.08.2017 - godz. 00:01 - Pl. Litewski
#1
[Obrazek: zdjecie,600,664784,20170226,700-na-700.jpg]

Wielkimi krokami zbliża się rocznica nadania praw miejskich Lublinowi, 15 sierpnia minie dokładnie 700 lat !!!
Lubelscy rowerzyści nie mogą "przegapić" takiej okazji Big Grin
Plan jest bardzo prosty, mamy do przejechania kilometr na każdy rok Lublina.

http://www.gpsies.com/mapOnly.do?fileId=...Leave=true

Startujemy z Pl. Litewskiego 14 sierpnia o g. 0:01 (z niedzieli na poniedziałek).
Trasa prowadzi po mniej lub bardziej znanych miejscach na Lubelszczyźnie.
Jako że to nie jest typowy wyścig (raczej Rajd Turystyczny) chcemy przejechać całą trasę razem (w jednej grupie).
700 km to nie w kij dmuchał więc aby nam było troszkę łatwiej będziemy mieli do dyspozycji auto techniczne Big Grin Nie planujemy z wyprzedzeniem miejsc na postoje, wszystko wyjdzie w praniu Wink Jedyna rzecz pewna to przyjazd do Lublina. Musimy być o g.17:45 (we wtorek) na Moście Kultury więc mamy do dyspozycji prawie 42h. Powinno się udać lecz na wiele rzeczy nie mamy wpływu (pogoda, awarie itd.)
Jedno możemy obiecać - BĘDZIEMY WALCZYĆ !!!


1. Mariobiker
2. Rado
3. andriu68
4. MarekK
5. Tomek
6. marza
7. [Obrazek: biggrin.png]
8. [Obrazek: biggrin.png]
9. mariox
10. Ramzes (część trasy)


Postanowienia ogólne :
1. „Maraton 700 na 700” jest imprezą integracyjną Forum Rowerowy Lublin zorganizowaną w formie RAJDU TURYSTYCZNEGO.
2. Maraton przeznaczony jest dla bardzo dobrze przygotowanych kondycyjnie miłośników długodystansowej jazdy na rowerze.
3. Maraton odbędzie się w dniach 14-15 sierpnia 2017 r.
4. Limit na pokonanie trasy wynosi 42 godziny.
5. Całą trasę pokonujemy razem (w jednej grupie).
6. Każdy uczestnik bierze udział w maratonie na własną odpowiedzialność.
7. Maraton odbywa się w normalnym ruchu drogowym a uczestnicy maratonu mają obowiązek kierować się przepisami ustawy Prawo o Ruchu Drogowym.
8. Maraton odbędzie się bez względu na warunki pogodowe.

Na mecie będą medale dla uczestników naszej wycieczki ALE aby taki medal dostać trzeba przejechać przynajmniej 500 km (podobnie jak w BBT i TdP).
 

Dane do przelewu: 13 zł
Norbert Wiciński
65 1140 2004 0000 3702 1281 0060
W tytule: 700 km
 

 Propozycje na miejsca postoju:
0 km - Start (Pl. Litewski)
57 km - Kazimierz Dolny
125 km - Przytoczno
184 km - Ostrów Lubelski
242 km - Urszulin (pizza)
288 km - Chełm
340 km - Hrubieszów
393 km - Zamość
449 km - Józefów
515 km - Janów Lubelski
565 km - Modliborzyce
610 km - Annopol
678 km - Niedrzwica
704 km - Meta (Pl. Litewski)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#2
Drugi.
Odpowiedz
#3
Kusicie
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#4
Będę obserwować wątek i się zastanawiał , myślę że jest to lepszy pomysł na uczczenie 700lat Lublina , niż pomysł na zaprzyjaźnionym forum i 700km przejechany ulicami w centrum Lublina .

Co prawda nie zakładałem przejechania 700km za jednym razem , a coś w rodzaju 500km w 24h ale, ale, ale tak się zastanawiam co będzie „większą chwałą” …… , jak się zastanowię to dam znać.
Odpowiedz
#5
(26-02-2017, 18:37)mariox napisał(a): Kusicie

I kusić będziemy Big Grin

(26-02-2017, 19:01)piotr73 napisał(a): myślę że jest to lepszy pomysł na uczczenie 700lat Lublina , niż pomysł na zaprzyjaźnionym forum i 700km przejechany ulicami w centrum Lublina .

Pomysł na "zaprzyjaźnionym" forum nie jest taki zły tylko trasa jest koszmarna Tongue
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#6
(26-02-2017, 19:01)piotr73 napisał(a): Będę obserwować wątek i się zastanawiał , myślę że jest to lepszy pomysł na uczczenie 700lat Lublina , niż pomysł na zaprzyjaźnionym forum i 700km przejechany ulicami w centrum Lublina .

Co prawda nie zakładałem przejechania 700km za jednym razem , a coś w rodzaju 500km w 24h ale, ale, ale tak się zastanawiam co będzie „większą chwałą” …… , jak się zastanowię to dam znać.

To chyba będzie jedyna taka okazja. Tylko My i rowery i te 700 km-ów. Auto techniczne które jak będzie trzeba to zwiezie człowieka i jego maszynę do najbliższej kolei, jazda bez "garba", zaopatrzenie w aucie. Czego jeszcze potrzeba...?
Odpowiedz
#7
No i w sumie to nie wyścig, więc widzę szansę na przejechanie. Cień szansy Wink
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#8
(26-02-2017, 19:26)Noorbi napisał(a): To chyba będzie jedyna taka okazja. Tylko My i rowery i te 700 km-ów. Auto techniczne które jak będzie trzeba to zwiezie człowieka i jego maszynę do najbliższej kolei, jazda bez "garba", zaopatrzenie w aucie. Czego jeszcze potrzeba...?

Odpowiedniej pogody Big Grin


(26-02-2017, 19:29)mariox napisał(a): widzę szansę na przejechanie. Cień szansy Wink

Tylko cień Wink
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#9
(26-02-2017, 13:05)Mariobiker napisał(a): Plan jest bardzo prosty, mamy do przejechania kilometr na każdy rok Lublina.

To jest konkret Exclamation  Pojechałbym, ale jestem za cienki w uszach Sad  Jeśli będzie można, to chętnie Was odprowadzę?
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz
#10
(26-02-2017, 19:29)mariox napisał(a): No i w sumie to nie wyścig, więc widzę szansę na przejechanie. Cień szansy Wink

Już nie raz się przekonałem , że nie dystans a średnia prędkość jest bardziej istotna w pokonywaniu kilometrów ( oczywiście spokoja prędkość dla każdego będzie inna ) , tylko że 700km to jest , jak dla mnie tak mi się wydaję,  około 30h pedałowania non stop.  Myśle że to jest już duże wyzwanie !, To jest pytanie czy mam przyjemność w coś takiego wchodzić? No ale kusicie , kusicie …..
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości