Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
27.02.2017, godz. 11.45, Łukoil JP II
#1
Takie tam leniwe kręcenie na zakończenie urlopu. Trochę ścieżek rowerowych, trochę asfaltu, może odrobina jakiegoś szutru. Kierunek - prawdopodobnie w stronę lotniska w Świdniku. Powrót jeszcze nie wiem którędy. W sumie jakieś 30, może 40km.
Pogoda ma być bardzo ładna, ale gdyby to się nie sprawdziło, to nie jadę.
Jak ktoś ma ochotę dołączyć to zapraszam Smile
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#2
(26-02-2017, 22:28)damian.s napisał(a): Kierunek - prawdopodobnie w stronę lotniska w Świdniku
Rozumiem, że powrót samolotem do Radawca? Tongue
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#3
Określ się dokładniej, bo nie wiem który rower wywlec na powietrze
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#4
(26-02-2017, 22:58)truskafka napisał(a): Określ się dokładniej, bo nie wiem który rower wywlec na powietrze
Jakbym sam wiedział to bym się określił. Do lotniska to ścieżka rowerowa wzdłuż Bystrzycy, potem wzdłuż Mełgiewskiej. Potem to nie wiem - bo nie wiem, którędy zechce mi się wracać. Jeśli na trasie trafi się jakaś fajna polna droga, ale bez większego błota, to niepogardziłbym. Jeśli polne drogi będą bardzo błotniste to pozostanę przy asfalcie, chociaż wieloma możliwymi drogami dawno nie jeździłem, wiec nie wiem jak wygląda stan nawierzchni.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#5
(27-02-2017, 01:16)damian.s napisał(a): nie wiem jak wygląda stan nawierzchni
Weź przy okazji udział w konkursie bez nagród.  
MISS DZIUR 2017   Big Grin
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#6
To ja się jeszcze zastanowię, chyba pojadę sprawdzić czy zalewu nie przenieśli Tongue
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#7
Będę.
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#8
Zgłaszam moją chęć i obecność Smile
Odpowiedz
#9
Pierwszy! Rolleyes Bardzo elegancka przejażdżka w pierwszy dzień wiosny ,zimą Shy .Dzięki panowie , do następnego .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#10
Pierwszy byłem w miejscu zbiórki Wink Na samolot spokojnie zdążyliśmy, a oto start WizzAir do Eindhoven https://youtu.be/anKR8POGQVA Potem sprawdzenie Zalewu jak na nim lód. Trasa dostępna na https://www.endomondo.com/users/6569564/...c&o=course Dzięki wszystkim za zachęcenie mnie i innych w tak słoneczny dzień Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości