Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rękawiczki 4F
#1
Może jakieś wspólne zakupy Smile
http://allegro.pl/rekawiczki-rowerowe-4f...76447.html
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#2
Używałeś? Dobre to?
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#3
Mariox - sugerujesz że pomarańczowe może być złe? Wink
Odpowiedz
#4
Ja np. unikam rękawiczek z tak wykończonym spodem , czyli małe gumowe kropeczki , które z czasem zazwyczaj twardnieją i robią się śliskie plastykowe wypustki , ja mam takie doświadczenie ale być może firma 4F użuwa lepszych jakościowo materiałów , niż rękawiczki które ja miałem a były to rękawiczki jakieś innej firmy , pewnie też wyprodukowane w Chinach być może w tej samej fabryce Tongue .
Odpowiedz
#5

(01-03-2017, 19:05)piotr73 napisał(a): unikam rękawiczek z tak wykończonym spodem , czyli małe gumowe kropeczki , które z czasem zazwyczaj twardnieją i robią się śliskie plastykowe wypustki , ja mam takie doświadczenie ale być może firma 4F użuwa lepszych jakościowo materiałów , niż rękawiczki które ja miałem a były to rękawiczki jakieś innej firmy , pewnie też wyprodukowane w Chinach być może w tej samej fabryce Tongue .

Tym razem chyba nie Big Grin
https://pl.wikipedia.org/wiki/4F

Bardzo chętnie posłucham opinii użytkowników firmy 4F.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#6
(01-03-2017, 20:59)Mariobiker napisał(a):
(01-03-2017, 19:05)piotr73 napisał(a): unikam rękawiczek z tak wykończonym spodem , czyli małe gumowe kropeczki , które z czasem zazwyczaj twardnieją i robią się śliskie plastykowe wypustki , ja mam takie doświadczenie ale być może firma 4F użuwa lepszych jakościowo materiałów , niż rękawiczki które ja miałem a były to rękawiczki jakieś innej firmy , pewnie też wyprodukowane w Chinach być może w tej samej fabryce Tongue .

Tym razem chyba nie Big Grin
https://pl.wikipedia.org/wiki/4F

Bardzo chętnie posłucham opinii użytkowników firmy 4F.

Tym razem jednak TAK
Dystrybucja to kapitał polski , jednak produkcja oryginalna chińska , także standard jak większość odzieży w naszych sklepach .
Brat ma kurtkę narciarską 4F i ją sobie bardzo chwali .
Ja przypomniałem sobie , że też mam rękawiczki rowerowe właśnie firmy 4f , tylko inny model z wkładem żelowym i oglądając je teraz ze zdziwieniem odkryłem że też mają takie kropki gumowe , tylko trochę większe i po paru latach użytkowania wciąż jest to elastyczna guma , hm, to by dowodziło że 4f jakościowo są lepsze od poprzednich rękawiczek które miałem a o których pisałem wcześniej, mojego modelu już w sprzedaży nie ma, oceniam je bardzo wysoko , o ile pamiętam to one troche mnie kosztowały , cały spód wygląda mi na naturalną skórę , ale zrażony poprzednimi rękawiczkami chciałem w końcu coś porządnego, zjeżdziłem wszystkie sklepy w Lublinie i 4F najbardziej mi podpasowały.
Odpowiedz
#7
Dla mnie te rękawiczki mają duży minus w postaci braku materiału do wycierania potu - przydaje się w moim przypadku bardzo. Dodatkowo jak na rękawiczki letnie, wewnętrzna strona rękawiczki jest bardzo zabudowana co nie sprzyja wentylacji. Dziwne rozmieszczenie wkładek żelowych (szczególnie tych na środku dłoni) może powodować problemy z czuciem kierownicy.
Odpowiedz
#8
(02-03-2017, 09:47)Judaas napisał(a): Dla mnie te rękawiczki mają duży minus w postaci braku materiału do wycierania potu
Seba polecam frotki (na biegach się sprawdzają)

(02-03-2017, 09:47)Judaas napisał(a): Dziwne rozmieszczenie wkładek żelowych (szczególnie tych na środku dłoni) może powodować problemy z czuciem kierownicy.
Może trochę ale właśnie to miejsce na dłoni dostaje najbardziej w kość na lichej nawierzchni.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#9
Cześć, a jaką odzież ogólnie polecacie na aktywności typu rower, bieganie? Myślę, żeby trochę odświeżyć szafę i mieć trochę uniwersalnych rzeczy typu termoaktywnych. Możecie polecić jakieś dobre firmy? Co do polskich firm (widziałem dyskusję wyżej Wink ) ostatnio usłyszałem o Bodydry, gdzie na stronie firma się mocno chwali: "Wszystkie produkty Bodydry są całkowicie polskie, począwszy od pomysłu, poprzez design, aż po samą produkcję." (https://www.bodydry.eu/o-nas/ - jak ktos chce wejsc). Ktoś spotkał sie z tą firmą już?
Odpowiedz
#10
Ja jestem fanką attiqa (attiq.net). Mam od nich spodenki rowerowe, bluzę, dwie pary spodni biegowych, buffa, czapki i kominiarkę. Co do spodenek rowerowych expert series to niektórzy narzekają, że wkładka jest za nisko wszyta, ale są wytrzymałe, moje przeżyły kilka gleb na żwirze.
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości