Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sezon Lublin - organizacja imprezy
#11
Dziękujemy za super imprezę i coś ciekawszego od Lola. Basia momentami tak się wciągła,kiedy ja chciałem odpuścić-np.:foty drogerii.
Pytania trudne.Dużo czasu poszło na Czwartku/jak zwykle nie b. zrozumiałem N. /
Henia dopiero wytłumaczyła mi w prostych słowach.
Skansen też słabiutko poszedł.
Warto było przegonić młode pokolenie po górkach.
I ten błysk w oczach za gadżety-warto-dziękujemy.

Nie byłbym marudą-sobą , jeśli bym krytyki nie ciskał:
Słabiutka reklama,która w gąszczu imprez/ cykl sezon, żygonalia itp/ umknęła wielu ludziskom.
Odpowiedz
#12
Patrząc na uśmiechnięte twarze uczestników imprezy, mogę stwierdzić, że była to bardzo udana impreza promująca RL. Przyznam się, że obawiałem się o frekwencję, ale była ona jednak bardzo zadowalająca. Zwłaszcza widok przyjeżdżających na imprezę rodziców z małymi dziećmi napawał nadzieją na lepsze jutro ;-) Dla mnie taki rodzaj imprezy rowerowej to również było novum, ale Noorbi  - pomysłodawca imprezy, wszystko zaplanował jak należy. Chwała Mu za to i brawa dla wszystkich, którzy obstawiali punkty i przyczynili się do sukcesu dzisiejszej imprezy. A cichym bohaterem jest Bart, który pomógł Noorbiemu z drewnem na ognisko. Dziękuję wszystkim za zaangażowanie, takimi imprezami promujemy RL, nie patrzmy na innych, róbmy swoje. Nie zwalniamy tempa, jutro RL jako oficjalny koordynator grupy rowerowej (funkcję objął Noorbi) obstawia trasę Lubelskiego Maratonu.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#13
(06-05-2017, 22:13)Rado napisał(a): takimi imprezami promujemy RL, nie patrzmy na innych, róbmy swoje. Nie zwalniamy tempa, jutro RL jako oficjalny koordynator grupy rowerowej (funkcję objął Noorbi) obstawia trasę Lubelskiego Maratonu.

I niech będzie POMARAŃCZOWO Smile
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#14
(06-05-2017, 21:57)Mariobiker napisał(a): Były w pakiecie startowym Smile

Nie ma jakiegoś na zbyciuSmile?
Odpowiedz
#15
Impreza wyszła lepiej, niż przypuszczaliśmy. Były obawy o frekwencję, o pogodę - wszystko poszło jak trzeba.
Dzięki wielkie uczestnikom, osobom organizującym a przede wszystkim Noorbiemu za pomysł i ogarnięcie tematu.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#16
Mimo, że na zdjęciu grupowym nie ma Marty (martiqa) i Janka, to Im również należą się wielkie brawa, gdyż mimo natłoku spraw, znaleźli czas by obstawić jeden z punktów (Dworek Wincentego Pola). Wielkie dzięki!
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#17
To była wielka przyjemność zrobić znów coś fajnego pod pomarańczową banderą!
Dziękuję wszystkim ale szczególnie Noorbiemu za ogarnięcie wielu, wielu tematów przy tej okazji.
Fotki od nas
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości