Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Topienie Marzanny 26.03 (niedziela) Arena Lublin, godz.12.00
#51
(24-03-2017, 21:39)Rado napisał(a): Ja Ci dam taśmę i butelki...! Tongue Wink

 Co proponujesz?  W sumie butelki się źle palą.. Trzeba będzie ulepić z liści Big Grin
Odpowiedz
#52
ja zrobiłem Marzannę z opon i azbestu Smile
Odpowiedz
#53
Wnioskuję o dyskwalifikację marzannny Radzika ze względu na użycie nie biodegradowalnych komponentów. Jak to się w ogóle powinno napisać - niebiodegradowalne czy nie biodegradowalne?
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#54
(24-03-2017, 21:53)truskafka napisał(a): Jak to się w ogóle powinno napisać - niebiodegradowalne czy nie biodegradowalne?
Truskafka, niezawracaj sobie tym głowy, i tak nikt niezwróci na to uwagi Big Grin
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#55
(24-03-2017, 21:53)truskafka napisał(a): Wnioskuję o dyskwalifikację marzannny Radzika ze względu na użycie nie biodegradowalnych komponentów. Jak to się w ogóle powinno napisać - niebiodegradowalne czy nie biodegradowalne?

hola hola, zrobiłem ją na wzór naszej koleżanki Katarzyny, chyba nie chcesz jej sprawić przykrości?
Moja Marzanna wygląda tak ->[Obrazek: Co_mozna_zrobic_ze_starych_opon_10.jpg]
Odpowiedz
#56
Radzik mam tylko jedną prośbę:
PIŁEŚ NIE PISZ Big Grin
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#57
Ale niebieski to jest Twój kolor Przemku nie mój. I jedynki też do Twoich podobne. Aczkolwiek zachowaj zdjęcie bo to będzie ich wsponmnienie jak Ci zrobię krzywdę   Big Grin
Odpowiedz
#58
No dobra, jedźmy utopić tą kukłę Big Grin Czy Radzik jest już złapany i związany? Big Grin Tongue
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#59
(26-03-2017, 09:43)damian.s napisał(a): No dobra, jedźmy utopić tą kukłę Big Grin Czy Radzik jest już złapany i związany? Big Grin Tongue

Pewnie już odlicza minuty, przykuty do kaloryfera Smile
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#60
(26-03-2017, 10:37)truskafka napisał(a):
(26-03-2017, 09:43)damian.s napisał(a): No dobra, jedźmy utopić tą kukłę Big Grin Czy Radzik jest już złapany i związany? Big Grin Tongue

Pewnie już odlicza minuty, przykuty do kaloryfera Smile

Mam tylko nadzieję, że kaloryfer jest zimny i nasz Przemcio przyzwyczaja się do niskiej temperatury Wink
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości