Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Topienie Marzanny 26.03 (niedziela) Arena Lublin, godz.12.00
#31
Kuba, ja to przecież z przymrużeniem oka napisałem Wink
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#32
to Damianek jak żartujesz, to podnoś rękę do góry, by było wiadomo kiedy jest żart a kiedy nie.
Odpowiedz
#33
Damian dało się wyczuć, że pół żartem pół serio, ale wolałem wyjaśnić aby było jasne Smile)

Potwierdzone info: Spotted Lublin przyłącza się do wydarzenia Smile)
Odpowiedz
#34
(20-03-2017, 18:03)Kuba-Pe napisał(a):
(20-03-2017, 17:49)damian.s napisał(a):
(20-03-2017, 17:34)Kuba-Pe napisał(a): zdjęć podczas jazdy nie robię
Ustawka bez zdjęć w trakcie jazdy będzie nieważna Wink Ludzie gotowi pomyśleć, że to spotkanie koleżeńskie przy kawie i ciastkach, a nie wycieczka rowerowa Tongue

Damian mogę stanąć i zrobić zdjęcia jak jedziecie.. Chodzi mi o to, że jednocześnie nie umiem jechać na rowerze i robić zdjęć, zresztą jest to mało bezpieczne bo jedną ręką trzymasz kierownicę.

Mogę wyprzedzić kolumnę, na chwilę się zatrzymać, sfotografować Was
Kuba ,Damian sobie żartuje. Shy Przecież i tak wszyscy wiedzą ,że jest to prywatne spotkanie kolesi, których celem jest spożycie izotonika. Big Grin

P.S. Dopiero teraz dostrzegłem ,że sprawa wyjaśniona.Jeszcze nie opanowałem do końca nowej techniki na forum.
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#35
Przecież Jurku wszyscy wiemy, że jadąc Arena - Tama nikt nie zejdzie poniżej 40km/h Big Grin
A tak serio to przydałoby się jakoś zachęcić dzieci z rodzinami i np. żeby w przedszkolu/szkole zrobiły marzannę a potem na rowerze z Nią przyjechali Smile)
Odpowiedz
#36
(20-03-2017, 18:38)JuraS napisał(a): Przecież i tak wszyscy wiedzą ,że jest to prywatne spotkanie kolesi, których celem jest spożycie izotonika. Big Grin                                          
A ja byłem święcie przekonany, ze jedziecie spalić/utopić szkaradę Big Grin
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#37
(20-03-2017, 18:16)Kuba-Pe napisał(a): Potwierdzone info: Spotted Lublin przyłącza się do wydarzenia
Kuba, super! Wielki dzięki.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#38
(20-03-2017, 20:09)Mariobiker napisał(a): A ja byłem święcie przekonany, ze jedziecie spalić/utopić szkaradę Big Grin
Ja jak się tu rejestrowałem, to byłem święcie przekonany, że ten "rowerowy" w nazwie to jest tylko tak dla zmyłki i że nie trzeba będzie jeździć rowerem Big Grin Tongue Ale mnie oszukali! -> https://youtu.be/p5BBPoAZUvE?t=177 Tongue Big Grin
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#39
To jak? Zostajemy przy 1szym wariancie trasy? https://ridewithgps.com/routes/19481481
Jeśli tak, to proponuję ją objechać w sobotę. Ewentualnie jeśli ktoś ma wolne na tygodniu, to mógłby objechać i ją sprawdzić.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#40
(20-03-2017, 23:39)Rado napisał(a): Jeśli tak, to proponuję ją objechać w sobotę.
Mówisz - masz Smile
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości