Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
4-6.08.2017 - III Kórnicki Maraton Turystyczny
#61
Przejechałem choć nie obyło się bez przygód Smile
Na początek spadł mi łańcuch a na 35 km złapałem gumę. Jechałem na końcu grupy z RL i chłopaki mnie nie zauważyli... Po nas wystartowała jeszcze jedna grupa więc jak wyciągnąłem pie...ny drucik z opony i zmieniłem dętkę byłem jednym z ostatnich zawodników. Kilkadziesiąt kilometrów jechałem sam. Jakieś 60 km przed pierwszym punktem żywieniowym, który był na 170 km dogoniło mnie 2 chłopaków jadących 300km i do punktu dotarliśmy razem. Spotkałem chłopaków z RL, którzy zbierali się do wyjazdu. Zjadłem odpocząłem trochę i dalej ruszyłem na trasę sam. Zastanawiałem się jak dam radę sam pojechać w nocy. Trochę żałowałem, że nie skróciłem trasy do 300km ale stwierdziłem, że jadę. Będzie co ma być!. Po 60 km dogoniłem Roberta, Pawła i Damiana co mi zdecydowanie poprawiło humor Smile Nie byłem sam Smile. Dalej pojechaliśmy razem. Po drodze Robert wymienił 2 dętki i zaliczył wywrotkę bo zdrzemnął się na chwilę w Licheniu Smile. Zmoczył nas trochę deszcz, wiatr targał nami niemiłosiernie przez ponad 100 km ale dotarliśmy razem do mety Big Grin. Dla mnie to był prawdziwy maraton bynajmniej nie turystyczny Tongue . Gratuluję wszystkim uczestnikom i dziękuję moim współtowarzyszom, bez wsparcia których pewnie bym nie dał rady dojechać Smile
Odpowiedz
#62
Wielkie gratulacje dla wszystkich ultrasów !!!
A największe dla naszych debiutantów: Andrzeja, Tomka, Krzyśka i Mariusza.

[Obrazek: zdjecie,600,689792,20170807,na-chwile-przed-startem.jpg]

[Obrazek: zdjecie,600,689800,20170807,na-mecie-z-a...omkiem.jpg]

[Obrazek: zdjecie,600,689841,20170807,bondi-na-mecie.jpg]
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#63
Z myślą o tych, którzy nie mają konta na FB (i żyją!), kilkanaście fotek ode mnie: https://goo.gl/photos/bECuDAXkM8MU2CAi7
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości