Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1-2.04.2017, godz. 23.55, Biedronka JPII/Gęsia
#11
Odnośnie transportu na miejsce zbiórki, bo ja jadę swoim autem i mógłbym jeszcze zabrać dwie osoby z rowerkami tylko zastrzegam, że mogę wcześniej zerwać się z tej wyprawy i wtedy powrót we własnym zakresie.
Odpowiedz
#12
(12-03-2017, 13:49)Mieszkaniec LUB napisał(a): Odnośnie transportu na miejsce zbiórki, bo ja jadę swoim autem i mógłbym jeszcze zabrać dwie osoby z rowerkami tylko zaszczekam, że mogę wcześniej zerwać się z tej wyprawy i wtedy powrót we własnym zakresie.

dasz znać bliżej terminu o której zaszczekasz?:>
Odpowiedz
#13
Przepraszam za błąd. ;P
Odpowiedz
#14
(12-03-2017, 12:10)mraugorzata napisał(a): Jest po drodze jakieś agro? Wink
Takie coś znalazłem na szybko https://goo.gl/maps/gojH465o5dm Big Grin Trochę w bok od trasy, ale wierzę że dacie radę  Big Grin ArtiArt będzie miał nawet rzut beretem do pracy Big Grin

(12-03-2017, 12:51)Rado napisał(a): Czy auto techniczne jedzie z nami?
Niektórym zachciewa się nie wiadomo jakich luksusów - to chyba od tych ultramaratonów Tongue Radku, to jest wypad z sakwami, opcja full bike Big Grin Ale nie martw się, jak ktoś złapie gumę, albo zatrze piastę Tongue, to nie zostawimy go samego Big Grin
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#15
Wobec tego biorę zapasową piastę no i oczywiście hak dla Noorbiego. Skoro wypad z sakwami to nie może zabraknąć turystycznej kuchenki gazowej. Myślałem też o boom boxie, ale z uwagi na wyjazd o późnej porze nie będziemy zakłócać ciszy nocnej.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#16
Szykuje się wyjazd full wypas Big Grin
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#17
Kurczę, wohom się. To nie to samo co letnia wyprawa sakwiarska. Proponuję ognisko na zakończenie wyprawy, na Orlenie  Big Grin
Zaryzykuję z dystansem i będę. Przygotowywałam się całą zimę na taki TRIP Wink Tongue Big Grin
Odpowiedz
#18
(12-03-2017, 12:10)mraugorzata napisał(a): Jest po drodze jakieś agro? Wink

Ja bym nie ryzykował i zabrał namiot. Strzeżonego......Wink
[...] specjalizował się w zaprzepaszczonych sprawach. Najpierw zaprzepaścić coś, a potem uganiać się za tym jak wariat.  J. Cortázar – Gra w klasy

Odpowiedz
#19
Jednak to prawda,pomysły na najlepsze klasyki rodzą się po północy. 
Gdy butelka po izotoniku już pusta...
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#20
Ja załatwię  izotonik  na mecie............... Cool





[Obrazek: v2017031223022146388017.jpg]
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości