Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1-2.04.2017, godz. 23.55, Biedronka JPII/Gęsia
#21
Czy będzie możliwość skrócenia trasy? Ja rozumiem, że to już kwiecień i pewnie każdy z Was będzie rozjeżdżony, ale... te przewyższenia to jeszcze nie na tę porę roku...
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#22
(13-03-2017, 09:50)mariox napisał(a): Czy będzie możliwość skrócenia trasy?

W przypadku kłopotów z kondycją możemy jeszcze liczyć na andriu68. A nóż widelec będzie wtedy jeździł nocną linią Big Grin
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#23
Damianie, kusisz..... ale mam tak daleko na ustawkę, że nie wiem czy potem dam radę przejechać cała trasę....
Angel
Odpowiedz
#24
Ja tak cały czas się zastanawiam. Do tego agro to jest trochę daleko, dla mnie to będzie sam początek sezonu... Czy podzielimy się na grupę sport i grupę light?
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#25
Proszę o dopisanie mnie  Cool wezmę urlop to się wyrobię  Tongue
Kto nie śpi, ten już coś robi. Smile  Trzeba ruszyć. W drodze znajdę siły.  Tongue
Odpowiedz
#26
Damian, pomyśl jeszcze nad ewentualnym odwróceniem kierunku jazdy na wypadek, gdyby wiatr nie był sprzyjający.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#27
No ludzie!!! Temu nie pasuje kierunek, bo wiatr, tamtemu, że za dużo podjazdów na tą porę roku. Komuś innemu, że do agro jest za daleko, a jeszcze następnemu, że nie ma auta technicznego Big Grin Koniec dyskusji na tematy nic nie wnoszące do wątku Tongue

Dyskutować możemy czy ognisko na Orlenie rozpalimy bliżej dystrybutorów (są pod zadaszeniem, więc w razie deszczu nie będzie nic padać na głowę), czy też może bliżej myjni ręcznej - w razie potrzeby będzie można łatwiej je zagasić Big Grin Tongue Słucham opinii Big Grin
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#28
ognisko to dobry pomysł od znajoemgo sołtysa dostaniemy wór ziemniaków sie upiecze a może coś jeszcze Smile))
Odpowiedz
#29
(13-03-2017, 15:30)damian.s napisał(a): No ludzie!!! Temu nie pasuje kierunek, bo wiatr, tamtemu, że za dużo podjazdów na tą porę roku. Komuś innemu, że do agro jest za daleko, a jeszcze następnemu, że nie ma auta technicznego Big Grin Koniec dyskusji na tematy nic nie wnoszące do wątku Tongue  

Bravo Damianq Smile,  kierownik rządzi i basta Big Grin
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#30
Mam zamiar odprowadzić Was  kawalek lub wyjechać naprzeciw.Ale to jest pewne tak na 69% Cool
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości