Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
02.04.2017, 14.00 Stary Most na Kalinie - na wschód
#1
Zapraszam na popołudniowe kręcenie na wschód. Trasa ok 60 km, z przewagą asfaltów ale będą łączniki terenowe. Tempo odpowiednie do podziwiania uroków przyrody.
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz
#2
(02-04-2017, 08:43)Lech napisał(a): Zapraszam na popołudniowe kręcenie na wschód. Trasa ok 60 km, z przewagą asfaltów ale będą łączniki terenowe. Tempo odpowiednie do podziwiania uroków przyrody.

Jestem zainteresowany wyprawą Smile Tylko mam pytanie, gdzie jest ten stary most, bo w LBN mieszkam od niedawna i nie kojarzę tego miejsca Sad Będę jechał z kierunku LSM-ów.
Odpowiedz
#3
(02-04-2017, 09:15)foxall1986 napisał(a):
(02-04-2017, 08:43)Lech napisał(a): Zapraszam na popołudniowe kręcenie na wschód. Trasa ok 60 km, z przewagą asfaltów ale będą łączniki terenowe. Tempo odpowiednie do podziwiania uroków przyrody.

Jestem zainteresowany wyprawą Smile Tylko mam pytanie, gdzie jest ten stary most, bo w LBN mieszkam od niedawna i nie kojarzę tego miejsca Sad

Tutaj

Edyta: Na moście spotkaliśmy się w czterech. Dzięki za towarzystwo!
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz
#4
nie wrócili? co tam się stało?
"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Odpowiedz
#5
(03-04-2017, 14:14)tkt napisał(a): nie wrócili? co tam się stało?

A widzisz Panie...trzeba było jechać z nami. Ja już wróciłem, inni chyba dojeżdżają Big Grin
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości