Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zajęcia na sali gimnastycznej
#1
Takiego maila otrzymaliśmy.
Szanowni Państwo,

w ZAŁĄCZENIU przesyłam informację dotyczącą dostępności sal gimnastycznych w ramach projektu "Sportowa Szkoła", realizowanego w oparciu o Zarządzenie nr 54/1/2013 Prezydenta Miasta Lublin z dnia 25 stycznia 2013 r. w sprawie projektu bezpłatnego udostępniania organizacjom pozarządowym sal gimnastycznych przez szkoły prowadzone przez Gminę Lublin z późn. zm., w terminie od 01.09.2017 r. do 30.06.2018 r. 
W związku z powyższym bardzo proszę aby organizacje zainteresowane udziałem w projekcie 'Sportowa Szkoła" w roku szkolnym 2017/2018 złożyły stosowne wnioski do Wydział Sportu i Turystyki do dnia 14.04.2017 r.

Zwracam jednocześnie uwagę na zmianę druku wniosku, który przesyłam w załączeniu.

Przypominam również, że we wniosku:
- Należy wskazać tylko dwie szkoły (salę pierwszego wyboru oraz salę rezerwową), terminy w jakich miałyby być one udostępnione (terminy nie mogą być inne niż te, które do udostępnienia zgłosiła dana szkoła) wraz z krótkim uzasadnieniem.
- W przypadku prowadzenia większej liczby sekcji/grup szkoleniowych należy wypełnić odrębne tabele dla każdej z sekcji/grupy.
- Wniosek powinien być podpisany zgodnie z reprezentacją określoną w statucie organizacji.

Wszelkie informacje na temat projektu "Sportowa Szkoła" dostępne są na stronie internetowej http://www.lublin.eu/sport/sport-w-szkole/program-sportowa-szkola/


Z wyrazami szacunku
Jarosław Daniewski
Kierownik referatu ds. sportu
-----
Wydział Sportu i Turystyki
Urząd Miasta Lublin

ul. Filaretów 44/207
tel. 81 466 38 00
sport.lublin.eu


Można reaktywować koszykówkę albo coś innego. Co Wy na to?
Odpowiedz
#2
Robimy coś w tym temacie?
Chyba warto, skoro sala jest bezpłatnie, a na siatkę czy kosza pewnie znajdą się chętni.
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#3
Są w ogóle jacyś chętni? Jeśli tak, to proszę się ujawnić i zaproponować termin oraz dwie szkoły. W przypadku braku odpowiedzi Zarząd podejmie sam decyzję co do terminu i lokalizacji. W piątek musimy już złożyć podpisany wniosek!
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#4
A czy w ogóle spełniamy wymagania?
Czy te minimum 2 godziny dziennie to mają być codziennie?
Ja proponowałabym albo Czuby / LSM, bo tutaj trochę nas siedzi i mamy większość Big Grin albo, idąc na kompromis- gdzieś w centrum. Na Czubach wynajmowaliśmy salę na Biedronki i zdaje się, że było ok. Sala na Niecałej jest maleńka Sad Na Czubach fajne sale są w SP 28, ale ta duża będzie dla nas za dużo, na małej jest ścianka wspinaczkowa i trochę bym się o nią obawiała Tongue Jest jeszcze do wyboru szkoła na Bursztynowej i Roztoczu.
Co do terminu to ja się dostosuję oczywiście, ale teraz trudno z góry zakładać jakiś jeden pasujący, bo klepiemy salę dopiero od września ewentualnie.
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#5
ja na siatkę
na kosza trochę mniej - ale też ujdzie

co do hali - obojętnie gdzie Big Grin - byle Lublin - no i bądźmy szczerzy - najlepiej jakoś w piątek wieczór - a jak nie to będziemy kombinować
Odpowiedz
#6
ja też, siata, kosz, piłka nożna... co do miejsca to wiadomo czuby i okolice.... ale będzie co będzie
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#7
A to nie jeest tak, że organizacje mogą się ubiegać o jakieś sale na prowadzenie zajęć dla grup/ sekcji? W wytycznych rzuciło mi się w oczy, że wymagane są kwalifikacje do prowadzenia zajęć, ubezpieczenie, a atutem są wyniki (zapewne w zawodach). Do tego cytat "Ten nowatorski projekt jest kolejną ze strony Gminy Lublin formą wsparcia finansowego miejskich klubów sportowych, zajmujących się szkoleniem dzieci i młodzieży, stworzył również zasady racjonalnego wykorzystania obiektów szkolnych."

Myślicie, że możemy się załapać na salę na takie pogranie w siatkówkę czy tam kosza we własnym gronie? Jeśli tak to ja jestem chętna :-) lokalizacja najchętniej: Węglin , Czuby lub coś po tej stronie miasta :-)
Odpowiedz
#8
A ja bym chętnie gdzieś w bierki pograł...
Odpowiedz
#9
Ja na kosza!
Mogę załatwić Orlik przy gim. 1, a z salą to muszę się zorientować.
Odpowiedz
#10
Renia zauważyła, że może być problem. Właśnie się wczytałem w zasady przyznawania sal i raczej RL nie jest beneficjentem tego projektu...
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości