Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pilne!!!! Potrzebne fotki
#11
Rowerowe Ucho Prezesa?
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#12
(12-04-2017, 11:51)Jakub.P napisał(a): Rowerowe Ucho Prezesa?
Kubusiu, no no no uważaj Big Grin
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#13
Kubuś zbiera na pierwsze ostrzeżenie.
Odpowiedz
#14
Odświeżam temat.
W związku z tym, że przygotowuję prezentację na Rajd do Marzeń, potrzebuję do niej trochę fotek.

1. Zdjęcia osób- członków Zarządu i Komisji Rewizyjnej.
Potrzebuję fotek twarzy Wink Mogę je powycinać sama ze zdjęć, ale wtedy wybiorę jeszcze jakieś kompromitujące i co wtedy będzie? Tongue

2. Zdjęcia z wydarzeń bez rowerów.
Tutaj szukam fotek z śledzików, sanek, kręgli albo innych imprez, na których zbiera się RL bez rowerów.

Zdjęcia z wydarzeń, imprez itp. myślę, że ogarnę sama.
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#15
Przepraszam za kolejny post, ale ponieważ tylko Damian i Rado mi coś wysłali, to cała reszta mnie znienawidzi za dobór zdjęć Tongue
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#16
Gosia - dobrze im tak Big Grin
Daj te fotki tylko do obejrzenia bo mnie niestety nie będzie
Odpowiedz
#17
(19-07-2017, 22:24)sobol napisał(a): Daj te fotki tylko do obejrzenia
Prezentacja o RLu przygotowywana przez Mraugo, będzie tylko i wyłącznie możliwa do oglądnięcia na imprezie integracyjnej podczas Rajdu Do Marzeń. Kogo nie będzie, niech żałuje.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#18
(19-07-2017, 22:36)Rado napisał(a):
(19-07-2017, 22:24)sobol napisał(a): Daj te fotki tylko do obejrzenia
Prezentacja o RLu przygotowywana przez Mraugo, będzie tylko i wyłącznie możliwa do oglądnięcia na imprezie integracyjnej podczas Rajdu Do Marzeń. Kogo nie będzie, niech żałuje.
Mam nadzieję, że z Zarządu jedzie tylko Rado, to wtedy przynajmniej nie dostanę bana kolegialnie  Angel
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#19
(19-07-2017, 22:39)mraugorzata napisał(a): Mam nadzieję, że z Zarządu jedzie tylko Rado, to wtedy przynajmniej nie dostanę bana kolegialnie
Już troszkę Ciebie znam, więc sądzę, że Twoja prezentacja nie przyniesie nam wstydu Tongue Ba, może ktoś np. ze Stalowej Woli po oglądnięciu prezentacji przeniesie się do Lublina specjalnie po to by jeździć z RLem Big Grin
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości