Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
5. Maraton Lubelski
#21
Radka nie ma w grupie rowerowej, bo pewnie jest na liście startowej Wink
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#22
(19-04-2017, 08:19)Noorbi napisał(a): Rado... Nie ma Cie w grupie rowerowej. Wyślij jeszcze raz formularz. No co jest tylko 5 osób z RL do grupy rowerowej. Mam podgląd co się dzieje i się martwię.
Będę na 95 %. Ale nie mogę wysłać zgłoszenia bo te 5 %.....Jeśli przydam się do pomocy z dziką kartą , to jestem do dyspozycji Wink .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#23
Fajnie Jurku. Mimo wszystko zapisz się a jakby co to mój kłopot
Odpowiedz
#24
(19-04-2017, 13:58)Noorbi napisał(a): Mimo wszystko zapisz się a jakby co to mój kłopot
O.K. Zapisany ,grupa rowerowa. Wink
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#25
(19-04-2017, 08:57)damian.s napisał(a): Radka nie ma w grupie rowerowej, bo pewnie jest na liście startowej Wink

Tajniak Big Grin
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#26
Grupa rowerowa oczywiście Smile
Pozdrawiam
Odpowiedz
#27
(19-04-2017, 08:57)damian.s napisał(a): Radka nie ma w grupie rowerowej, bo pewnie jest na liście startowej Wink

A czy Radkowi ktoś powiedział, ż w maratonie nie liczy się jazda rowerem i trzeba biec Undecided
Odpowiedz
#28
(19-04-2017, 22:04)sobol napisał(a): A czy Radkowi ktoś powiedział, ż w maratonie nie liczy się jazda rowerem i trzeba biec Undecided
Ja kiedyś przejechałem dychę do maratonu i zostałem sklasyfikowany Wink
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#29
Grupa rowerowa - done Big Grin
Odpowiedz
#30
To i ja nabrałam ochoty na maraton. Jeszcze nie wiem, jak ja dam radę przejechać te 42 km z hakiem, ale coś pomyślę Wink
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości