Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
5. Maraton Lubelski
#31
Przydało by sie jeszcze kilka osób na rowerze i nie tylko. Ktoś coś ?
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#32
właśnie przeczytałem maila z wolontariatu o przydziale punktów na trasie, czy to normalne dla grupy rowerowej?
grupa rowerowa też ma jakieś punkty na trasie?

pytam bi nie wiem czy przypadkiem nie zostałem źle przydzielony do grupy
Odpowiedz
#33
Ja i Henia też dostaliśmy "przydział" na 1szy odcinek... WTF?
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#34
Dzwoniłam do Noobiego, już wyjaśniam o co chodzi.
Mają mało wolontariuszy, więc my na początek obstawiamy te pierwsze skrzyżowania, a jak już cały maraton przebiegnie ten odcinek, to ruszamy na rowerach dalej obstawiać. Tak to w skrócie wygląda.
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#35
(04-05-2017, 20:30)Rado napisał(a): Ja i Henia też dostaliśmy "przydział" na 1szy odcinek... WTF?

U mnie podobnie.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#36
Będziecie mieli przydzielone np. skrzyżowanie do obstawienia i jak minie Was ostatni biegacz to przemieszczacie się na swój odcinek gdzie będziecie się przemieszczać już z biegaczami.
Odpowiedz
#37
(04-05-2017, 22:16)Noorbi napisał(a): Będziecie mieli przydzielone np. skrzyżowanie do obstawienia i jak minie Was ostatni biegacz to przemieszczacie się na swój odcinek gdzie będziecie się przemieszczać już z biegaczami.

Damy radę (chyba) Big Grin
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#38
szkoda - czyli nie będzie wspólnego startu
ale fotę do albumu na lini startu da się zrobić wcześniej Big Grin
Odpowiedz
#39
(04-05-2017, 23:00)sobol napisał(a): szkoda - czyli nie będzie wspólnego startu
ale fotę do albumu na lini startu da się zrobić wcześniej Big Grin

Fotka musi być !!!
Wystarczy jak "uciekniemy" z linii tak ze dwie minutki przed startem (chyba nas nie dogonią Big Grin)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#40
Z uwagi na sprawy organizacyjne ogłaszam odprawę przed Maratonem. Pomnik Marii Curie-Skłodowskiej przy rektoracie UMCS ul. Radziszewskiego godz. 7.30. Po odprawie przejedziemy szybko nasz odcinek/miejsca na których stoimy do przebiegnięcia ostatniego zawodnika.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości