Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Modlitwa różańcowa za Ojczyznę
#11
(17-07-2017, 11:00)nietutejszy napisał(a): Jak widać wszyscy (dokładnie: WSZYSCY) głosiciele ( bo nie dyskutanci - dyskusji już dawno nie widziałem) skupili się na "ja mówię" pomijając uprzednią próbę przeczytania "o czym" (uprzedzając - co poniektórzy zdołali złożyć literki z linkowanego tematu ale czytaniem tego jeszcze nazwać nie można - moim mało skromnym zdaniem).

(14-07-2017, 18:15)JuraS napisał(a):    Jurek S napisał(a):
   Taka inicjatywa pojawiła się u nas w Klubie. I Ty możesz dołączyć do nas. Smile
   http://forum.krmaksimum.pl/viewtopic.php?t=302


GDY SIĘ MODLICIE,NIE MACIE BYĆ JAK OBŁUDNICY; Oni bowiem lubią się modlić,stojąc w synagogach i na rogach szerokich ulic,aby ich ludzie widzieli. Zaprawdę wam mówię:W pełni odbierają swą nagrode.( Mateusza 6:5 )


A teraz przeczytaj waść temat zapodany przez Jurka, później (cały najlepiej) rozdział ewangelii i popróbuj znaleźć różnice - wprawdzie zwykle unikasz tego typu wysiłku (wynika z głoszonych zdań) niemniej może przy urlopie (przykładowo) troszeczkę czasu zechcesz poświęcić.

Moim skromnym zdaniem pojawił się kolejny głosiciel , bo nie dyskutant , który nie czyta ze zrozumieniem.
Przeczytaj jeszcze raz waść , wszystko , ze szczególnym uwzględnieniem tego co napisał Noorbi.Postaraj się to zrozumieć , choć wiem ,że będzie to trudne.Ale może przebije Ci się do świadomości skąd ta OBŁUDA.
Pozdrawiam,
Jurek
#12
Znaczenie słowa "wszyscy" to tylko (i aż) "wszyscy".
A nie dodałem "przeczytaj jeśli chcesz - jeśli nie chcesz nie musisz" tylko dlatego, że brak przymusu jest dla mnie oczywisty. Zechcesz - przeczytasz, nie zechcesz - nie przeczytasz. Twój wybór, z którego nie musisz się tłumaczyć.

Pozdrawiam.
Grywam w szachy - czasem lepiej częściej gorzej. Robię zdjęcia - czasem lepsze częściej gorsze.
#13
Wątek zamknięty kolegialnie z przeniesieniem dyskusji na zaprzyjaźnione forum. Moderator Noorbi


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości