Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sezon Lublin - organizacja imprezy
#1
Oficjalnie. Poszukuję osób do pomocy przy organizacji/przebiegu imprezy Sezon Lublin w dniu 06.05.2017 od wczesnych godzin rannych do późno popołudniowych. Co trzeba będzie robić i o co w tym wszystkim chodzi. Kilka osób zna temat ale napisze co i jak.
W tym roku jako formułę imprezy zaproponowaliśmy "Grę miejską na rowerach" pt. "Wehikuł czasu czyli rowerem przez 700 lat Lublina", to nawiązanie do 700 lecia. Uczestnicy (30 zespołów dwuosobowych) będzie miało zadanie dotrzeć w wyznaczone miejsca i tam bądź wykonać zadania, bądź przepisać jakiś kod... wszystko w zależności ile osób się zgłosi do pomocy na imprezę. Część zadań już jest gotowa,część się"pisze". 
Kto chętny do pomocy... wpisuje się tutaj. Utworzę listę. Potrzebne jest ok 14 osób na punkty kontrolne. Przydzielę Wam zadania, a może sami je utworzycie. Byłoby super. Pamiętajcie o tytule. Niezależnie od tego, czy będziecie pomagali, brali udział czy siedzieli w tym czasie w domu.... na koniec imprezy jest ognisko w znanym już miejscu.
No to kto chętny?
1. sobol
2. Mariobiker
3. truskafka
4. krzychu.c.m
5. mariox
6. Henia
7. Rado
8. Lech
9. katka
10. mraugorzata
11. marecky
Odpowiedz
#2
Coś cisza w temacie... a taka mega impreza się szykuje Smile
Jesteśmy Partnerem Sezonu Lublin obok takich "firm" jak m.in. Lublin Airport, Muzeum Wsi Lubelskiej, Teatr Stary czy Muzeum Lubelskie.
Jeśli chcecie wystartować w imprezie, to wolne miejsca jeszcze są: http://www.sezon.lublin.eu/sezon-lublin/maj/6
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#3
https://web.facebook.com/events/1284688128313593/
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#4
Dziękuję Wszystkim za świetną zabawę Smile
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#5
Było super, co prawda jestem niesymetrycznie opalona i ogólnie zmęczona ale bawiłam się przednio Smile

TU kilka fotek ode mnie.

Do następnego Smile
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#6
Skąd takie fajne worki?
Odpowiedz
#7
Noorbi- brawa za organizację. Przyznam szczerze, że podchodziłam do idei gry miejskiej z dużym dystansem i jakoś nie czułam idei. Okazało się jednak, że było rewelacyjnie! Uśmiałam się, sama dowiedziałam się nowych rzeczy Smile
No i dzięki dla wszystkich punktowych Wink
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#8
Wielkie BRAWA dla Noorbiego za świetny pomysł, koordynację i ogromną pracę jaką wykonał by ta impreza tak wspaniale się udała. Cieszę się, że mogłem wziąć w niej udział, w doborowym towarzystwie Smile . Dzięki, tę sobotę będę długo pamiętał Big Grin
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz
#9
(06-05-2017, 21:13)MarekK napisał(a): Skąd takie fajne worki?

Były w pakiecie startowym Smile
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#10
Dzięki Wielkie za miło spędzony dzień w siodle. Czapki z głów dla Organizatora i osób które przykładały rękę, byśmy mogli aktywnie i ciekawie spędzić sobotni dzionek !
Do zobaczyska Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości