Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1.05.2017, godz. 15.00, ul. Wierzbowa - dawna Stokrotka
#1
Takie tam rekreacyjne kółeczko na zalew i z powrotem  Big Grin
Główne asfalt lub ścieżki rowerowe, możliwe krótkie odcinki dróg gruntowych. Gdyby padało lub nastąpiły inne nieprzewidziane anomalie pogodowe to nie jadę.
Jakby ktoś miał ochotę dołączyć to zapraszam Smile
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#2
(01-05-2017, 00:38)damian.s napisał(a): ul. Wierzbowa - dawna Stokrotka

Nawet jeśli tam kiedyś była Stokrotka to Myślisz, że ktoś jeszcze pamięta tamte czasy? 
Ja przyznam szczerze, że nie kojarzę Stokrotki na Wierzbowej... ale może pesel robi swoje...
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#3
Panie, Stokrotka na Wierzbowej była całkiem nie tak dawno temu - podobno góra 1,5-2 lata jak jej już nie ma, ale niezagospodarowany budynek cały czas w barwach firmowych i widocznym miejscu po logo stoi do dzisiaj Tongue Budynek nie jest wcale taki mały, nie sposób go nie zauważyć, no wczoraj tamtędy przechodziłem Tongue Wink
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#4
(01-05-2017, 09:54)damian.s napisał(a): Panie, Stokrotka na Wierzbowej była całkiem nie tak dawno temu - podobno góra 1,5-2 lata jak jej już nie ma, ale niezagospodarowany budynek cały czas w barwach firmowych i widocznym miejscu po logo stoi do dzisiaj Tongue Budynek nie jest wcale taki mały, nie sposób go nie zauważyć, no wczoraj tamtędy przechodziłem Tongue Wink

Jeśli tak, to przepraszam za zamieszanie. Powodzenia.
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#5
Ustawka odbyła się, obecne były w sumie dwie osoby Wink Kto nie był niech żałuje, zalew jest super Big Grin
Trochę zdjęć niezbędnych do zaliczenia ustawki: https://goo.gl/photos/sePt4fViyRH665LW7 Big Grin (można oglądać z opisami)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#6
Ja nie zaliczam Tongue, bardzo nie ładnie Damianq, bardzo nie ładnie.
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#7
Asia napisała bardzo dyplomatycznie i grzecznościowo.  
A ja napiszę wprost...
Może to dla Ciebie Damian było zabawne ale nie pomyślałeś, że ktoś może szukać miejsca ustawki?
A ty nawet po mojej uwadze bawiłeś się nadal.
Taki "ważniak" z Ciebie się zrobił?
Dzisiaj mamy pierwszy dzień maja a nie kwietnia.
Dorośnij.
Uważałem Cię za mądrego i poważnego faceta a tymczasem wyszło co?
I to wszystko aby pokazać trochę zdjęć firmy wypożyczającej rowery?
Co tam ludzie wprowadzeni w błąd... 
Reklama najważniejsza... 
Żałosne.
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#8
Darku - pozwolę sobie na dwa słowa wyjaśnienia.
Tak, ustawka od początku miała być z przymrużeniem oka, w formie żartu (mimo, że nie jest to 1 kwietnia, ale czy tylko 1 kwietnia wolno żartować?). Może nie wystarczająco to oko przymrużyłem i przez to mój żart nie był wystarczająco czytelny, ale wydawało mi się, że jak wpiszę nietypowe miejsce ustawki (mała osiedlowa uliczka, do tego jeszcze ta dawna stokrotka) i tak krótką trasę (tylko nad zalew i z powrotem), to ewentualni zainteresowani zorientują się, że coś z tą ustawką i z tym miejscem jest nie tak, że to może nie koniecznie jest Lublin. Jeśli ktoś zapytał by wprost, żeby mu pokazać to miejsce na mapie, to oczywiście pokazałbym mu właściwe miejsce - czyli te w Białymstoku. Zapytałeś Ty, pozwoliłem sobie dalej żartować, gdyż domyślałem się, że i tak raczej się nie wybierasz, ale specjalnie dawałem te emotikony, żeby ewentualni zainteresowani domyślili się, że coś jest nie tak.
Jeśli jednak ktoś rzeczywiście się wybrał szukać miejsca ustawki i ma mi za złe ten żart, to mogę go tylko z tego miejsca przeprosić.
Natomiast kompletnie nie rozumiem Twoich uwag odnośnie reklamy. Nie wiem, miałem zaklejać loga na rowerach i dopiero robić zdjęcia?
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#9
Zakochany chłopak jest  i już .  A tu maj . Wink
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#10
Damianku nie rob nas w bambuko.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości